Przy okazji premiery nowego singla „Cambia el Paso”, Jennifer Lopez wypowiedziała się także na temat swojego życia osobistego!  „Ta piosenka jest o zmianie i tym, by nie bać się zrobić tego pierwszego kroku, który do zmiany prowadzi. Po prostu zrób krok naprzód, rób to, czego potrzebujesz, czego pragniesz. Jeśli coś jest nie tak w twoim życiu, zwyczajnie wykonaj ruch i zatańcz. Taniec jest życiem, radością i szczęściem” – powiedziała artystka. Dodała, że po zerwaniu z Alexem Rodriguezem przebywała na Dominikanie i zdała sobie sprawę, że to idealne miejsce, by nagrać nowy utwór jeszcze raz. „Mam się dobrze” – odpowiedziała, kiedy pytania zeszły na tematy osobiste. „Kocham swoje życie, kocham to, co robię i to, gdzie jestem. Kocham osobę, którą się staję. Ta radość, szczęście i miłość zawsze mnie inspirują. Sądzę, że niektórzy ludzie po zerwaniu, są naprawdę pełni zapału do pracy i kreatywnośi”. Jesteśmy ciekawi efektów!

Jennifer Lopez i  Alex Rodriguez - historia związku

Jennifer i jej były partner Alex Rodriguez spotykali się od 2017 roku, a po dwóch latach znajomości zaręczyli się. W mediach społecznościowych aż zahuczało, gdy gwiazda pochwaliła się pierścionkiem od ukochanego. Baseballista naprawdę się postarał. Podarunek był wyjątkowy i miał też wyjątkową cenę – 5 milionów złotych. Jednak ich miłość nie przetrwała próby czasu. Mimo planowanego we Włoszech ślubu, w kwietniu tego roku para ogłosiła rozstanie. Stwierdzili, że lepiej dogadują się jako przyjaciele.

Jennifer Lopez i Ben Affleck, czyli wszyscy kibicują Bennifer

Jennifer Lopez i Ben Affleck po raz pierwszy zaczęli się spotykać  w 2002 roku i po zaledwie kilku miesiącach związku ogłosili zaręczyny. Ich związek rozpadł się po dwóch latach, ponieważ nie mogli poradzić sobie ze swoją popularnością. Teraz gwiazdy wydają się być odporne na presję mediów. Po ponad 18 latach postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę.

„Jestem przeszczęśliwa. Nigdy nie czułam się lepiej” – wyznała piosenkarka we wspomnianym wyżej wywiadzie.

A zdjęcia, które krążą w mediach, mówią same za siebie. JLo jest znowu zakochana, a miłość jej służy. „Chcę, aby ludzie, którym na mnie zależy i którzy troszczą się o mnie, wiedzieli, że w tym momencie w moim życiu jest wspaniale tak, jak jest” – dodała.

W galerii na górze strony możecie zobaczyć Bennifer w roku 2002 i 2021.