W połowie marca 2021 zagraniczne portale (na czele z Page Six) podały, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nie są już razem. Następnego dnia główni zainteresowani całą sprawą wydali oświadczenie, z którego dowiedzieliśmy się, że „pracują nad pewnymi rzeczami”. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie udało im się dojść do porozumienia. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez ogłosili w ostatnim wydaniu programu Today, że postanowili się rozstać. Z jakiego powodu? Wiemy!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nie są już razem! 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaczęli spotykać się w 2017 roku. Po dwóch latach zdecydowali się na zaręczyny, czym oboje pochwalili się w mediach społecznościowych. Pierścionek zaręczynowy, który amerykański baseballista podarował swojej ukochanej, był naprawdę spektakularny, a jego cena przyprawiała o zawrót głowy – kosztował ponad 5 milionów złotych. Jego zdjęcia możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). Co więcej, planowali ślub. Jennifer Lopez i Alex Rodriguez chcieli się pobrać w połowie 2020 roku we Włoszech. Niestety pandemia pokrzyżowała ich plany. Z kolei w grudniu ubiegłego roku gwiazda takich filmów, jak Powiedz tak czy Pokojówka na Manhattanie przyznała w wywiadzie dla stacji radiowej Andy, że ceremonia odbędzie się dopiero wtedy, gdy życie „wróci do normalności”.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez jednak nie staną na ślubnym kobiercu. Z ich oficjalnego oświadczenia, które opublikowano dziś (15 kwietnia 2021 roku) w programie Today, dowiadujemy się, że postanowili zakończyć kilkuletni związek. Jak się okazuje, zrozumieli, że lepiej dogadują się jako przyjaciele. I właśnie do takiej – przyjacielskiej relacji chcą powrócić. Mimo tego, że nie są już razem, chcą się dalej wspierać i współpracować ze sobą. 

„Zdaliśmy sobie sprawę, że jako przyjaciele jesteśmy lepsi i nie możemy się doczekać, aż znowu się nimi staniemy. Będziemy nadal współpracować i wspierać się nawzajem w naszych projektach. Życzymy wszystkiego najlepszego sobie i swoim dzieciom. Z szacunku dla nich, jedyne, co możemy jeszcze powiedzieć, to podziękowanie wszystkim, którzy przesłali miłe słowa i wsparcie” – brzmi oświadczenie Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza dla Today. 

W naszej galerii – na górze strony znajdziesz wspólne zdjęcia Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Lubiłaś tę parę?