Jennifer Lopez i Alex Rodriguez tworzą jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Nic więc dziwnego, że informacje na temat ich rzekomego rozstania, które kilka dni temu zostały opublikowane na Page Six, a następnie na innych portalach, wzbudziły tyle emocji wśród ich fanów oraz fanek. Przypominamy, od kiedy są razem i jak wyglądały początki ich znajomości, w jakich okolicznościach baseballista poprosił ukochaną o rękę, a także, dlaczego para dwukrotnie przełożyła ślub. Oto wszystko, co warto wiedzieć o związku Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - historia związku 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez poznali się w 2005 roku na meczu baseballowym. Oboje byli wtedy innych związkach. Zaczęli się spotykać „dopiero” w 2017 roku i niemal od razu stali się jedną z najbardziej hot par w show-biznesie. Od samego początku związku chętnie pokazywali się na imprezach branżowych, a ich wspólne zdjęcia robiły (i nadal robią) furorę w sieci. Co więcej, udzielali wywiadów, w których dzielili się szczegółami łączącej ich relacji i nie ukrywali, że są razem bardzo szczęśliwi. 

Gdy zamieszkali razem, nie było wątpliwości, że poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Poza tym zaczęli wspólnie wychowywać swoje dzieci - Emme i Maximiliana (owoce związku Jennifer Lopez z Markiem Anthonym) oraz Natashę i Ellę, czyli córki Alexa Rodrigueza i jego byłej żony, Cynthii Scurtis. Wszystko wskazuje na to, że świetnie się ze sobą dogadują. 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - zaręczyny 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się w marcu 2019 roku, czyli po około dwóch latach związku. Były gracz New York Yankees poprosił ukochaną o rękę na plaży na Bahamach. Podarował jej spektakularny pierścionek z brylantem, którego wartość została oceniona na ponad 5 milionów złotych. Jego zdjęcia możesz zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - ślub 

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez planowali ślub. Ceremonia miała odbyć we Włoszech w marcu ubiegłego roku. Niestety nie doszło do niej ze względu na pandemię koronawirusa. Z kolei w grudniu 2020 roku w mediach pojawiły się informacje, według których ślub gwiazdy takich filmów, jak Selena czy Pokojówka na Manhattanie oraz baseballisty został przełożony po raz drugi. O co chodziło? Aktorka i piosenkarka wyjaśniła w wywiadzie dla stacji radiowej Andy, że razem z Alexem powiedzą sobie sakramentalne „tak” dopiero wtedy, gdy życie wróci do normalności. Nowa data ślubu (prawdopodobnie) nie jest jeszcze znana. 

Alex Rodriguez – zdrada 

Zanim Jennifer Lopez zaczęła się spotykać z Alexem Rodriguezem, nie cieszył się on najlepszą reputacją. Ma na swoim koncie liczne romanse, mówi się również o tym, że zdradził swoją byłą żonę i matkę swoich córek. Kolejne informacje na temat niewierności baseballisty pojawiły się w mediach tuż po zaręczynach z J.Lo. Według relacji znajomego Rodrigueza, uwiódł jego żonę. Z kolei na początku 2021 roku w zagranicznych mediach pojawiły się informacje, według których były gracz New York Yankees zdradził Jennifer Lopez z Madison LeCroy, gwiazdą popularnego za oceanem reality-show Southern Charm. Główny zainteresowany całą sprawą nie skomentował medialnych doniesień. Natomiast Madison LeCroy wydała oświadczenie, w którym przyznała, że miała kontakt (telefoniczny) z Alexem Rodriguezem, jednak ich relacja nie miała charakteru erotycznego, podkreśliła, że nie doszło do „fizycznej zdrady”. Po kilku tygodniach plotki na ten temat ucichły.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się?

W marcu 2021 roku Page Six, a następnie inne portale poinformowały, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez rozstali się. Dzień później główni zainteresowani całą sprawą wydali oficjalne oświadczenie za pośrednictwem serwisu People, w którym przyznali, że „pracują nad niektórymi rzeczami”, a tym samym, że wciąż są razem. Natomiast osoby z bliskiego otoczenia pary dodały w rozmowie ze wspomnianym już portalem, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez nigdy - oficjalnie nie zerwali. Przechodzą teraz kryzys, ale wciąż są razem i (wszystko wskazuje na to), że zależy im na tej relacji. 

Zobacz także:

„Nigdy oficjalnie nie zerwali, nie rozmawiali o tym. Nadal są parą” – przyznał informator / informatorka serwisu People. 

W naszej galerii (na górze strony) znajdziesz najpiękniejsze zdjęcia Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza. Lubisz ich jako parę?