Udany związek w świecie show-biznesu nie ma racji bytu? No cóż, bywa różnie. Mówi się przecież, że sukces w branży rozrywkowej czy artystycznej rzadko idzie w parze ze szczęściem w życiu prywatnym, zwłaszcza tym uczuciowym. Nikogo już nie dziwi fakt, że większości relacji romantycznych celebrytów bliżej raczej do przelotnych romansów aniżeli dojrzałych, stałych związków.

Gwiazdy urządzają zaręczyny wyglądające jak sceny z komedii romantycznych, wyprawiają huczne śluby, nadają swoim dzieciom fantazyjne imiona, piszą o sobie piosenki, udzielają szokujących wywiadów, zdradzają się, wracają do siebie po latach, w międzyczasie zmieniając partnerów lub partnerki jak rękawiczki... A my? Choć najczęściej trudno nam się do tego przyznać, bardzo lubimy o tym czytać, słuchać i dyskutować.

Najgorętsze gwiazdorskie pary 2021 roku

Czyje miłosne perypetie wzbudzały w ciągu ostatnich miesięcy największe emocje? O kim pisały kolorowe magazyny? Kto najlepiej „klikał się” w serwisach internetowych o tematyce show-biznesowej? Zdjęcia najgorętszych par 2021 roku znajdziecie już teraz w naszej galerii.