Fanki i fani Madonny uważają, że ich idolka właśnie dokonała coming outu. Chociaż seksualność księżniczki pop-u od zawsze nie była w pełni jasno określona, to na przestrzeni lat w mediach pojawiały się filmy, na których całuje się z innymi popularnymi kobietami. Pocałunki te mogły być oczywiście obliczone na wywołanie kontrowersji i przełamywanie tabu, co Madonna uwielbia. Jednak teraz wygląda to zupełnie inaczej. Madonna dokonała bowiem coming outu za pośrednictwem TikToka.

Madonna dokonała coming outu na TikToku

W niedzielę piosenkarka opublikowała krótkie wideo w popularnej aplikacji, w którym zasugerowała, a może dała wszystkim do zrozumienia, że identyfikuje się jako osoba homoseksualna. We wspomnianym TikToku gwiazda próbuje wrzucić swoją bieliznę do kosza na śmieci. Filmik ten podpisała: Jeśli nie trafię, jestem homoseksualna. Oczywiście nie trafiła (nawet niespecjalnie próbowała), co oznacza, że deklaruje, że jest homoseksualna.

Wideo od razu stało się viralem – ma już ponad 13,5 miliona wyświetleń i zebrało już prawie milion polubień. Fanki i fani zadają sobie pytanie, czy Madonna faktycznie zdeklarowała się jako lesbijka, czy jedynie jako osoba biseksualna. W końcu przez całe życie umawiała się z mężczyznami i teraz też. jest w związku heteroseksualnym. W komentarzach obserwatorki i obserwatorzy zastanawiają się też, czy są świadkami „historycznego momentu”. Jednak niektórzy sprowadzają ich na ziemię, pisząc, że „Madonna od dekad jest wyoutowaną biseksualistką” lub że „kiedyś w wywiadzie powiedziała, że uważa, że każdy ma biseksualną naturę". Teraz pytanie brzmi – czy autorka hitu „Like a Virgin” posunęła się o krok dalej i faktycznie, dzięki TikTokowi, wyjawiła, że jest lesbijką. Na to wygląda.

Piosenkarka nie jest jedyną gwiazdą, która dokonała coming outu za pośrednictwem tej aplikacji. Ostatnio Shay Mitchell wyjawiła swoim fankom i fanom, że jest osobą biseksualną. Wiadomość przekazała właśnie na TikToku.

Madonna – pocałunki z kobietami, związki z mężczyznami

Chyba wiele i wielu z nas pamięta, bo zapisał się w historii popkultury i show-biznesu, sławny już pocałunek legendy popu z Britney Spears i Christiną Aguilerą, podczas rozdania nagród VMA w 2003 roku. Tak samo, w 2012 roku, pocałowała się z Nicki Minaj, co potem obie gwiazdy powtórzyły w 2018 roku.

Mimo czułych gestów, publicznie wymienianych z kobietami (z racji tego, że wszystkie były publiczne, warto popatrzeć na nie z dystansem), Madonna umawiała się i umawia nadal z mężczyznami. Piosenkarka brała ślub trzy razy. Z reżyserem Guyem Ritchiem, aktorem Seanem Pennem i trenerem Carlosem Leonem, z którym ma córkę Lourdes Leon.

Madonna spotykała się też z wieloma gwiazdami, takimi jak Michael Jackson, Tupac czy Dennis Rodman. Aktualnie artystka jest w związku z modelem Andrew Darnellem.

Zobacz także:

Sama zainteresowana nie odniosła się do całej sprawy, ale wydaje nam się, że jej TikTok mówi sam za siebie.