Wszystko wskazuje na to, że Shay Mitchell, która zdobyła popularność dzięki roli Emily w bijącym niegdyś rekordy popularności serialu „Słodkie kłamstewka”, właśnie dokonała coming outu. Aktorka zrobiła to w dość oryginalny sposób. A mianowicie za pośrednictwem TikToka, gdzie regularnie publikuje nowe wideo do tak zwanych trendów. Jak wynika z jej postu, o którym możecie przeczytać więcej poniżej, jest osobą biseksualną. 

Shay Mitchell dokonała coming outu na TikToku

We wtorek gwiazda takich produkcji jak m.in. „Słodkie kłamstewka” czy „Ty", opublikowała w mediach społecznościowych filmik, który sugeruje, że jest osobą biseksualną. Shay Mitchell ujawniła to w dość nietypowy sposób, pomógł jej w tym nowy trend na TikToku. 35-latka stworzyła duet z inną użytkowniczką aplikacji, która mówi: Jeśli identyfikujesz się jako osoba biseksualna... Czy masz zieloną kanapę z weluru? Właśnie wtedy główna zainteresowana całą sprawą kładzie się na swojej sofie, które jest całkowicie zgodna z opisem. Wspomniane wideo możecie zobaczyć tutaj:

Shay Mitchell o swoim zainteresowaniu kobietami

Choć Shay Mitchell otwarcie mówiła o tym, że podobają jej się kobiety, do tej pory nie zdradzała jakiej jest orientacji. W ubiegłym roku Ian Harding zapytał ją, kiedy ostatnio podobała jej się kobieta, na co odpowiedziała: Wow. Każdego dnia. Dla mnie nigdy nie było tak, że musiałam sobie znaleźć chłopaka (...) Szczerze czuję, że zakochuje się nie w płci, a w osobie.

Jeszcze wcześniej, bo w 2017 roku, udzieliła wywiadu „Maxim" i opowiedziała o swojej bohaterce ze „Słodkich kłamstewek", która – przypomnijmy – była częścią społeczności LGBT+. Ludzie zawsze pytają mnie, czy jak gram homoseksualną postać, to czy sama jestem tej orientacji. Jesteś lesbijką? Jesteś hetero? Jesteś tym czy tamtym? – powiedziała – Słuchajcie, Emily nie lubi etykietek i ja też nie. Zakochuje się w czyjejś duszy. Miłość to miłość i zawsze będę to powtarzać – dodała.

Shay Mitchell – związek

Warto dodać, że Shay Mitchell od kilku lat jest w związku. Od 2017 roku spotyka się z Mattem Babelem. Co więcej, wspólnie wychowują dwie córki: 2-letnią Atlas i 4-miesięczną Rome.