Maffashion i Sebastian Fabijański są obecnie najgorętszą parą polskiego show biznesu. Są razem od jesieni 2019 roku i chociaż nie wszyscy wróżyli im świetlaną przyszłość, już nie raz udowodnili, że są w sobie zakochani i planują wspólną przyszłość. Wiele emocji wzbudziła ciąża Maffashion – blogerka trzymała w tajemnicy to, że zostanie mamą, praktycznie do ostatniego momentu. Swoją decyzję tłumaczyła tym, że bała się o swoje zdrowie i chciała, aby czas ciąży był intymny i wyjątkowy zarówno dla niej, jak i dla jej bliskich. 10 września na świat przyszedł syn Julii Kuczyńskiej i Sebastiana Fabijańskiego, Bastian Jan Fabijański. Imię przez przypadek zdradziła przyjaciółka pary, Sara Boruc, która złożyła mu życzenia na Instagramie z okazji Dnia Chłopaka. Chwilę później dumny tata pokazał zdjęcie z Urzędu Stanu Cywilnego, w którym rozszyfrował inicjały BJF – chociaż fani, nie mieli wątpliwości, że to nawiązanie do imienia aktora, blogerka wyjaśniła na sobotnim live, że to nie było głównym założeniem. Młodzi rodzice postanowili o podjęciu kolejnego poważnego kroku. Jakiś czas temu blogerka pochwaliła się tym, że kupili dom, który muszą wyremontować „od zera”. W związku z tym para sprzedaje swoje dotychczasowe mieszkanie. Cena może przyprawić o zawrót głowy.

Maffashion i Sebastian Fabijański sprzedają mieszkanie. Cena przyprawia o zawrót głowy!

Podczas ciąży Maffashion przez większość czasu nie potwierdziła informacji o tym, że spodziewa się dziecka i wkrótce zostanie mamą – tłumaczyła to niepewnością i chęcią prywatności w tym ważnym czasie. Ale po narodzinach swojego syna Bastiana, blogerka chętnie dzieli się doświadczeniami młodej mamy z obserwatorami. Pokazuje m.in. to, jak wygląda jej ciało po ciąży. Podczas relacji na żywo Julia Kuczyńska opowiedziała także, jak przebiegł jej poród. Temat kontynuowała w komentarzu pod najnowszym zdjęciem na Instagramie. „U mnie finalnie skończyło się cesarką. Ale była próba naturalnego. W sumie przeszłam dwie opcje... ważne ze wszyscy zdrowi”, napisała młoda mama. 

Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego, którzy niedawno zostali rodzicami Bastiana, czekają kolejne poważne zmiany. Para zdecydowała o kupnie domu, który niedawno w stanie surowym pokazali na Instagramie. Okazuje się, że zależy im na tym, aby zająć się remontem i wprowadzić się tam jak najszybciej. W związku z tym blogerka postanowiła sprzedać swoje mieszkanie na warszawskim Wilanowie, gdzie obecnie mieszkają całą rodziną. Na jednym z portali pojawiło się ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości. Prezentujemy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 164,68 m2 znajdujący się na ostatnim piętrze inwestycji In Art. Penthouse charakteryzuje się ciszą i prywatnością, wysokie 3-metrowe sufity w połączeniu z panoramicznymi oknami, powodują, że odczucie przestrzeni jest jeszcze większe. Ogromny taras o powierzchni 52 m2 w otoczeniu wierzb zapewnia intymność, a jego układ pozwala na pełne wykorzystanie tej powierzchni. Na tarasie znajduje się pełna strefa wypoczynkowa z genialnym nagłośnieniem Bowers&Wilkins oraz miejscem na jacuzzi”, można przeczytać na stronie. Jak się zapewne domyślacie, cena za ogromny apartament na Wilanowie nie jest mała – wynosi 3 miliony złotych. Jesteście ciekawi, jak wygląda mieszanie pary? Zajrzyjcie tutaj >>>