Maffashion i Sebastian Fabijański są razem od ponad dwóch lat. W 2021 zaręczyli się, a także zostali rodzicami po raz pierwszy. Popularna influencerka urodziła chłopca, dla którego wraz z partnerem wybrała imię Bastian. Julia Kuczyńska, bo właśnie tak brzmi prawdziwe nazwisko gwiazdy internetu, a także Sebastian Fabijański rzadko wypowiadają się na temat łączącego ich uczucia. Ostatnio aktor zasugerował jednak, że wzięli ślub. Jego wypowiedź wywołała ogromne poruszenie wśród fanek i fanów, jak również w mediach. O co chodzi?

Maffashion i Sebastian Fabijański wzięli ślub? 

Dziś wszyscy mówią o (domniemanym) ślubie Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego. Kilka dni temu odbyło się spotkanie z twórcami filmu na podstawie książki „Eldorado” autorstwa Leny Katlik. Popularny aktor, a od niedawna także raper zaczął opowiadać o własnych doświadczeniach z dzieciństwa. Jak się okazuje, chciał kiedyś zostać piłkarzem. Ostatecznie wybrał inną drogę – artystyczną. Swoją opowieść podsumował słowami, które zaskoczyły jego fanki oraz fanów. A mianowicie:

Jak to mówi żona: nie pykło – stwierdził Sebastian Fabijański

Czy to oznacza, że Maffashion i Sebastian Fabijański wzięli ślub? A może aktor nazywa swoją ukochaną „żoną” wyłącznie ze względu na staż ich związku? Obie wersje są prawdopodobne. Przypomnijmy, że gwiazdy bardzo długo nie komentowały medialnych doniesień na temat początków ich relacji, a następnie zaręczyn oraz ciąży. Są takie kwestie, które wolą zostawiać tylko dla siebie, co jest – oczywiście – w pełni zrozumiałe. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak tylko mieć nadzieję, że główni zainteresowani całą sprawą rozwiną ten temat w najbliższej przyszłości.