Maffashion jest jedną z najpopularniejszych blogerek w Polsce. W jej życiu ostatnio bardzo dużo się dzieje. Blogerka rozwija swoją modową markę Eppram, którą założyła razem ze swoją przyjaciółką i projektantką Laną Nguyen. Niedawno blogerka ogłosiła, że poszerza linię damską swojego brandu o kolekcję dla dzieci. Wszystko przez to, że sama została mamą. 10 września na świat przyszedł jej pierwszy syn, Bastian. Blogerka trzymała swoją ciążę w tajemnicy do ostatniego momentu. W wywiadzie dla Dzień dobry TVN wyznała, że nie rozumie kobiet, które chwalą się tym na etapie testu ciążowego. Julia Kuczyńska przyznała również, że jest gotowa na bycie mamą. „Myślę, że podołam. Na taki poważny etap w swoim życiu jestem już gotowa od kilku lat. Jestem spełnioną kobietą, bardzo dużo rzeczy już zrobiłam. W ogóle w żaden sposób się nie boję”, powiedziała w rozmowie dla TVN. W ostatniej relacji live na Instagram Stories Maffashion zdradziła swoje plany o powiększeniu rodziny. 

Maffashion i Sebastian Fabijański sprzedają mieszkanie. Cena przyprawia o zawrót głowy! >>>

Maffashion planuje powiększyć rodzinę. Blogerka zdradziła, ile chce mieć dzieci

Maffashion i Sebastian Fabijański zostali rodzicami na początku września tego roku. Julia Kuczyńska chętnie dzieli się kulisami macierzyństwa. Na Instagramie pokazuje, jak wygląda jej ciało po ciąży. Jakiś czas temu opowiedziała również o porodzie, który finalnie zakończył się cesarskim cięciem. Ostatnio opublikowała pierwsze wspólne zdjęcie z synkiem, wspierając Strajk Kobiet, który walczy m.in. z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. 

Julia na swoim Instagramie zorganizowała również transmisję live, podczas której odpowiedziała na pytania fanek. Jednym z nich było pytanie o to, czy w najbliższym czasie ona i jej narzeczony Sebastian Fabijański planują powiększyć rodzinę. „Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci. Wiecie, jak to jest, że wszyscy mówią: Zobaczysz po pierwszym, czy będziesz chciała kolejne. Mały daje mi trochę w kość, ale jeszcze się nie zniechęciłam. Muszę tylko znaleźć na to czas”, powiedziała blogerka.