O Maffashion już dawno nie było tak głośno. Jak łatwo można było zauważyć, doniesienia na temat licznych zawirowań w życiu osobistym czołowej polskiej influencerki w ostatnich tygodniach praktycznie zdominowały rodzime serwisy plotkarskie. W ubiegłym tygodniu informowaliśmy was o tym, że fani i fanki Julii Kuczyńskiej martwią się o jej samopoczucie po głośnym rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim i medialnej aferze z Rafalalą.

Maffashion odpoczywa na Santorini

W celu naładowania baterii po serii stresujących wydarzeń Maffashion postanowiła wybrać się na urlop do Grecji. Jak dowiadujemy się z ochoczo publikowanych przez Julkę instastories, celebrytka wybrała się na malownicze Santorini razem ze swoimi znajomymi: Anią Kurakiną, Mikołajem Kaszubskim oraz operatorem i początkującym raperem Mateuszem, posługującym się w sieci pseudonimem Blue Baby.

Normalnie raj. Odpoczywaj kobieto, należy Ci się - tak piękne zdjęcia z gorącej wyspy na morzu Egejskim skomentowała jedna z fanek.

Maffashion reaguje na złośliwe komentarze pod zdjęciami z urlopu

Po szybkiej analizie zdjęć i filmików zamieszczanych na bieżąco przez całą czwórkę w social mediach, spostrzegawczy internauci zorientowali się, że Maffashion poleciała na luksusowe wakacje bez swojego syna Bastiana. Nie wszystkim przypadło to do gustu.

Gdzie dziecko? Ach, te matki – skomentowała jedna z osób obserwujących profil influencerki.

Reakcja 34-latki na uszczypliwą uwagę była błyskawiczna.

Ma także ojca, wiesz? - odpisała, informując tym samym, że blisko dwuletni chłopiec pozostaje obecnie pod opieką jej byłego partnera.

Na tym jednak się nie skończyło. Pod tym samym postem Maffashion odpowiedziała również na przytyk innej osoby, która z kolei nawiązała do jej niedawnej współpracy, za którą na młodą mamę spadła ostra fala krytyki.

Zobacz także:

A gdzie piwko? - zapytała internautka.

Influencerka odpisała w żartobliwym tonie.

Wypili twoi znajomi - czytamy.

Myślicie, że Maffashion uda się mimo wszystko zrelaksować podczas urlopu na Santorini?

Maffashion reaguje na złośliwe komentarze pod zdjęciami z urlopu / maffashion_official