Maffashion to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich influencerek, która pierwsze kroki w internecie stawiała jeszcze na długo przed erą Instagrama, a tym bardziej TikToka. Julia Kuczyńska zaczynała bowiem w 2009 roku z blogiem zatytułowanym po prostu maffashion.pl, gdzie pisała o modzie i prezentowała swoje stylizacje. Po ponad 10 latach w branży 35-latka ma na swoim koncie publikacje w takich magazynach jak „Vogue” czy „Glamour” a ubrania jej marki Eppram nosiły Kourtney Kardashian i Addison Rae. I choć Maffashion może pochwalić się wieloma sukcesami, w ostatnim czasie mówi się o niej głównie w kontekście jej relacji Sebastianem Fabijańskim oraz późniejszego rozstania w atmosferze skandalu.

I choć związek aktora i influencerki nie przetrwał próby czasu, wspólnie wychowują 2-letniego synka, Bastiana. Chłopiec co prawda więcej czasu spędza z mamą, jednak Sebastian stara się być nieustannie obecny w życiu syna, o czym wspomniał w rozmowie z serwisem Jastrząb Post. Niewątpliwie moje rozstanie z Julką przyczyniło się do tego, że moja relacja z Bastkiem stała się bardziej intensywna i też mówię tu o wymiarze czasowym. Ja się bardzo z tego cieszę. Kocham Bastka totalnie i już nie mogę się doczekać jutra o 18.00, kiedy go odbieram i będzie u mnie. 

Maffashion pokazała 2-letniego synka

Julka nie należy do gwiazd, które ochoczo pokazują swoje pociechy w mediach społecznościowych. Bastian co prawda pojawia się w InstaStories lub na zdjęciach na instagramowym profilu Maff, jednak jego twarz zawsze jest niewidoczna (co zapewnia dziecku choć odrobinę prywatności). Niedawno influencerka opublikowała kolejne zdjęcie z synkiem, na którym wyraźnie widać, że 2-latek powoli dogania wzrostem mamę.

2/3 mamy? Moja mina, moje skupienie… cel – uchwycić synka stojącego w jednej linii ze mną. Wyprzedzam komentarze - drożdże spożywamy raczej w normalnych ilościach.

W komentarzach pod zdjęciem nie brakuje słów zachwytów fanów i fanek influencerki. Szczególną uwagę zwrócono właśnie na wzrost chłopca, który (jak zażartowała sama Maff) rośnie jak na drożdżach.

On jest chyba wyższy od mojego 4latka!

Ja mam wrażenie, że te nowe pokolenia i tak są bardzo wysokie, widzę nastolatków lub wchodzących w wiek nastoletni i maja po min 160-170 wzrostu.

Wysoki chłopak będzie. Super!!!

Wygląda na to, że nie trzeba będzie długo czekać, by Bastian przerósł mamę. Jak myślicie, będzie wyższy także od taty?