Barwna biografia Magdy Gessler

Magda Gessler to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Sławna warszawska restauratorka kilkanaście lat temu zaczęła regularnie pojawiać się w telewizji i od tego czasu cieszy się opinią jednej z najbardziej wyrazistych osobowości w polskim show-biznesie. W trakcie swojej medialnej kariery prowadząca program „Kuchenne rewolucje” udzieliła niezliczonej ilości wywiadów. Do tego wydała już dwie książki autobiograficzne, w których opisała najważniejsze i najciekawsze historie ze swojego fascynującego życia. Mimo to, w krążących po sieci życiorysach właścicielki kilkunastu restauracji do tej pory pojawia się sporo nieścisłości.

Magda Gessler o ślubie z Waldemarem Kozerawskim

Jurorka „MasterChef Polska” po raz pierwszy wyszła za mąż jeszcze na początku lat 80. W 1982 roku charyzmatyczna gwiazda wzięła cywilny ślub z Volkhartem Müllerem. Trzy lata później para wzięła także ślub kościelny. Owocem tego związku jest kończący w tym roku 40 lat Tadeusz Müller. Po śmierci swojego pierwszego męża Magda wróciła do Polski i poślubiła Piotra Gesslera, z którym ma córkę Larę Gessler. Ten związek nie przetrwał jednak próby czasu.

Od wielu lat życiowym towarzyszem Magdy Gessler jest Waldemar Kozerawski. Według obiegowej opinii restauratorka i mieszkający na stałe w kanadyjskim Toronto lekarz pozostają w nieformalnym związku. Ikona telewizji TVN postanowiła w końcu wyprowadzić wszystkich z błędu. Parę dni temu celebrytka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie ze swoim wybrankiem. Gdy jedna z internautek w sekcji komentarzy określiła Waldemara mianem jej „długoletniego przyjaciela”, ta postanowiła zareagować. Nie tylko poprawiła swoją fankę, ale także podała szczegółowe informacje na temat ich ślubu.

Mąż, było wesele ekumeniczne w Krakowie na 180 osób, pod Teatrem Starym... Śpiewało nam na szczęście 80 górali... 25 czerwca... Obrączki i przysięga w dorożce – napisała.

Lara Gessler, Magda Gessler, Tadeusz Müller, Waldemar Kozerawski / fot. AKPA

Ten, zdawałoby się niewinny, wpis Magdy Gessler wywołał lawinę artykułów. Tabloidy i serwisy plotkarskie zaczęły donosić o „sekretnym ślubie” Magdy Gessler i jej partnera, który rzekomo miał odbyć się w minionym roku. Nic bardziej mylnego. Sensacyjne doniesienia medialne oraz napływające zewsząd gratulacje sprawiły, że gwiazda telewizji zdecydowała się ponownie zabrać głos. 

Magda Gessler uprzejmie podziękowała za wszystkie miłe słowa, jednocześnie informując, że jej ślub z Waldemarem odbył się... już blisko dwie dekady temu.

Dziękuję wszystkim, za spóźnione życzenia weselne. Szkoda, że dopiero TERAZ. Bo przysięga miłości była prawie dwadzieścia lat temu… 25 czerwca 2004 w białej dorożce przy akompaniamencie 80 śpiewających górali pod Teatrem Starym w Krakowie … Dla mnie i Waldka nasz ślub ekumeniczny był najpiękniejszym oświadczeniem uczuć, woli i naszego współistnienia. To było dla nas coś najważniejszego – oznajmiła, dzieląc się fotografią z rodzinnego albumu.

„Panna młoda” przy okazji wbiła małą szpilkę mediom plotkarskim, które bez dokładnego sprawdzenia faktów przekazują swoim odbiorcom niedokładne wieści.

Media dziś stawiają nas na ślubnym kobiercu i wysyłają gratulacje! Kochani… to było prawie 20 lat temu. Czytajcie uważnie moje wpisy, a wtedy nie będziecie musieli wypuszczać białych gołębi! Gratuluję mediom, jak cudownie potrafią przekształcić przeszłość w teraźniejszość –

Przyjmuję spóźnione życzenia, a w sprawie prezentów priv – dodała żartobliwie.

Teraz już z pewnością nikt nie będzie miał wątpliwości, jak nazywać ukochanego Magdy Gessler.