Magda Gessler potwierdza plotki: powstanie film na bazie jej życiorysu

Podczas konferencji „Forbes Women Polska” najbardziej znana restauratorka w naszym kraju potwierdziła, że zarówno producenci, jak i ona sama rozpoczęli już działania nad filmem. Na razie niewiele wiadomo o produkcji, która będzie oparta na wydanej w 2021 roku autobiografii pt. „Magda”.

Film o Magdzie Gessler – reżyseria i obsada

Portal WirtualneMedia.pl informuje, że Magda Gessler będzie jedną z reżyserek filmu. Restauratorka znana jest ze swojej ekspresyjnej natury, więc możemy się spodziewać naprawdę wszystkiego. Odpowiedzialna za reżyserię, ale i scenariusz może pokazać nam to, czego jeszcze nie widzieliśmy ani czytaliśmy w jej autobiografii. Bez wątpienia ma jeszcze przed nami kilka tajemnic. Czy opowie nie tylko o kulinarnym świecie, lecz także swoich miłościach czy macierzyństwie? Na to liczymy!

Magda Gessler podczas wspomnianej konferencji przyznała też, że chce, aby obsada filmu o niej nie składała się z dobrze znanych nazwisk, takich, które pojawiają się w większości produkcji. Magdzie zależy na tym, żeby casting do filmu o jej życiu dał szansę na wybicie się utalentowanym młodym osobom. Czy uda jej się odkryć aktorskie talenty?

Film o Magdzie Gessler – data premiery

Jak wspominaliśmy, prace nad filmem niedawno ruszyły. Póki co data premiery nie jest więc jeszcze znana. Ale na pewno was o niej niezwłocznie poinformujemy!

Kto zagra Magdę Gessler?

Wciąż nie wiadomo, kto wcieli się w 69-letnią gwiazdę. „Super Express” donosi, że sama Gessler chciałaby, żeby zagrała ja Joanna Opozda. Nie tylko ze względu na dorobek dorobek zawodowy i talent (34-latka ma w swoim aktorskim portfolio m.in. rolę Brigitte Bardot w filmie Lecha Majewskiego „Brigitte Bardot cudowna”), ale także ze względu na ostatnie przejścia w życiu prywatnym żony Antka Królikowskiego.

Nie bez znaczenia pozostają osobiste przeżycia gwiazdy – podobnie jak gospodyni „Kuchennych rewolucji”, ona także musiała zmierzyć się z samotnym macierzyństwem i rozpoczynaniem życia od nowa... – czytamy w tabloidzie.

Co ciekawe, Magda podobno chciałaby, aby u boku Joanny wystąpił jej były partner – Antek Królikowski. Jest fanką jego humoru... Nie wie jednak, czy w obecnej sytuacji ta dwójka mogłaby pojawić się razem na planie - mówi nam osoba z otoczenia gwiazdy podał „Super Express”.

Zobacz także:

fot. AKPA

Magda Gessler – kariera

Magda Gessler jest znaną polską restauratorką, która prowadzi swoje lokale od kilkunastu lat. Jednak to dzięki programowi „Kuchenne rewolucje”, emitowanemu od 2010 roku na antenie TVN, zdobyła ogromną popularność. Polki i Polacy pokochali ją burzę blond loków, styl ubierania się, rzucanie talerzami a przede wszystkim za szczerość i dosadność. Jest postacią barwną i wszechstronną, więc po programie i książce przyszedł czas na film. Czego się spodziewać? Zobaczymy w niedalekiej przyszłości. Czekacie?