Magda Mołek to prawdziwa ikona stylu. Jest na bieżąco z trendami na dany sezon i zręcznie łączy je z klasycznymi oraz ponadczasowymi elementami garderoby, na czele z białą koszulą czy trenczem. W swojej szafie ma zarówno perełki od topowych projektantów, jak i rzeczy z sieciówek. Ostatnio jedna z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce podzieliła się z obserwatorami oraz obserwatorkami na Instagramie stylizacją, którą chętnie zainspirujemy się w sezonie jesień-zima 2021/2022. Głównym jej elementem jest płaszcz z oferty popularnej sieciówki w pięknym odcieniu błękitu. Model, na który postawiła gwiazda, wciąż jest w sprzedaży. 

Magda Mołek założyła modny płaszcz z sieciówki

Do grona stylizacji Magdy Mołek, którymi chętnie zainspirowałybyśmy się tegoroczną jesienią i zimą, dołączyła właśnie ta z błękitnym płaszczem w roli głównej. Model ze wspomnianego już zdjęcia na Instagramie (możesz je zobaczyć poniżej) pochodzi z Reserved, a konkretnie z kolekcji stworzonej we współpracy z Moniką Brodką, czyli cenioną wokalistką. Magda Mołek zestawiła płaszcz z botkami w podobnym kolorze oraz czarnymi spodniami. Wyglądała ultra stylowo.

Dwurzędowy płaszcz, który spodobał się Magdzie Mołek, ma dość klasyczny – prosty krój. To, co wyróżnia go na tle innych modeli, to kolor, o którym już wspominałyśmy, a także poduszki w ramionach, duży kołnierz, sygnowane guziki oraz żakardowa podszewka. Warto dodać, że w składzie tego modelu znajdziemy wełnę.

Warto dodać, że ten płaszcz, jak również inne ubrania i akcesoria z kolekcji Brodka x Reserved są dostępne tylko online oraz w wybranych sklepach stacjonarnych. Ich ilość jest natomiast limitowana.