Magdalena Boczarska i Simone Sussina skutecznie podnieśli temperaturę tej zimy. „Historia miłości, która nie miała prawa się zdarzyć” – czytamy na plakacie „Heaven in Hell”, czyli nowego filmu producentów „365 dni”. Ta intrygująca zapowiedź przyciągnęła przed ekrany prawdziwe tłumy. W ciągu zaledwie 10 dni od oficjalnej premiery film obejrzało w polskich kinach ponad 300 tysięcy widzów. Najgorętsza aktorska para tego sezonu przyjęła zaproszenie do naszego cyklu wideo Double Trouble, w którym zdradziła przed kamerami kilka sekretów z planu głośnej produkcji.

Gwiazdy „Heaven in Hell” o swoich zachciankach na planie filmowym

Kaprysy, chętki, fanaberie? Magdalena Boczarska i Simone Susinna wyjawili nam, czy w czasie pracy nad filmem mają jakieś specjalne życzenia.

To pomagało mi na planie czuć się dobrze ze sobą. Sprawiało, że byłem bardziej pewny siebie – wyznał Simone Susinna, opowiadając o tym, bez czego nie mógł się obyć w trakcie kręcenia filmu.

Magdalena Boczarska i Simone Susinna o urokach Helu

Jak wiadomo, tytuł „Heaven in Hell” nie jest przypadkowy. Akcja bijącego aktualnie rekordy popularności filmu Tomasza Mandesa rozgrywa się w dużej mierze w jednym z najbardziej malowniczych zakątków polskiego wybrzeża.

Byłam tam wcześniej już kilka razy. Również na planach filmowych. To był chyba mój piąty raz. Jest wielką fankę Helu. Uważam, że jest piękny. Prawie zawsze jest tam zimno, ale cieszę, że te możemy pokazać reszcie świata ten piękny krajobraz – wyznała nam Magda.

Mogę powiedzieć, że Hel na zawsze pozostanie częścią mnie, gdyż doświadczyłem tam pięknych wrażeń i przeżyłem wspaniałe doświadczenie – wtórował jej Simone.

Simone Susinna i Magdalena Boczarska / fot. AKPA

Kto czuje się bardziej komfortowo podczas kręcenia scen intymnych? Kto jest bardziej uzależniony od mediów społecznościowych? Czy Simone Susinna jest fanem Beyoncé, a Magda Boczarska chciałaby polecieć w kosmos? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziecie w nowym odcinek Double Trouble z gwiazdami filmu „Heaven in Hell”. Materiał wideo możecie obejrzeć na górze strony.