Ostatnio znowu zrobiło się głośno o Magdalenie Cieleckiej, a to za sprawą jej kilku nowych ról. 47-letnia aktorka wcieliła się bowiem w tytułową Chyłkę – bezkompromisową prawniczkę w serialu TVN, który powstał na podstawie powieści kryminalnej Remigiusza Mroza o takim samym tytule. Zagrała też jedną z głównych ról w mrocznym filmie Ciemno, prawie noc. Jednak życie prywatne aktorki okazuje się równie ciekawe, co jej najnowsze sukcesy zawodowe. Wygląda bowiem na to, że Magdalena Cielecka jest ponownie zakochana! Do tego w o szesnaście lat młodszym mężczyźnie.

Magdalena Cielecka ma nowego partnera! To młody i bardzo przystojny aktor!

Wszystko wskazuje na to, że Magdalena Cielecka ma nowego partnera. Jak donosi Super Express, gwiazda od kilku miesięcy spotyka się z Bartoszem Gelnerem. Aktora możecie kojarzyć z takich seriali, jak Barwy Szczęścia, Ultraviolet, czy Odwróceni. Ojcowie i córki. Bartosz Gelner zagrał również obok Agnieszki Więdłochy w filmie Kobieta Sukcesu oraz w głośnej Sali Samobójców. Utalentowany aktor (wielokrotnie uznawany też za jednego z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia w Polsce) zawodowo związany jest również z warszawskim Teatrem Nowym i to właśnie tam najprawdopodobniej poznał Magdaleną Cielecką. Gwiazdy kilka lat temu połączyła przyjaźń damsko-męska, która teraz ewidentnie przerodziła się w bardziej romantyczne uczucie.

Magdalena Cielecka – poprzedni partnerzy

Aktorka nie miała dotąd szczęścia w miłości, dlatego mamy nadzieje, że wreszcie się to zmieni. Przypomnijmy, że Magdalena Cielecka zakończyła niedawno swój pięcioletni związek z Dawidem Wajntraubem - przewodnikiem i promotorem kultury Izraela. Gwiazda ma na swoim koncie również kilka burzliwych romansów, między innymi z Andrzejem Chyrą i Łukasz Garlickim. Magdalenie Cieleckiej i Bartoszowi Gelnerowi życzymy oczywiście jak najlepiej i czekamy na pierwsze wspólne zdjęcia pary.

Brad Pitt i Jennifer Aniston są razem i planują ślub? >>>