Aktorzy i aktorki przyzwyczaili nas do różnych metamorfoz, do których zmuszają ich role w filmach, serialach i spektaklach. Dzięki temu stale możemy ich oglądać w różnych odsłonach. Ich włosy z powodów zawodowych zmieniają nie tylko kolor, ale również długość. Przykładem gwiazdy, którą widzieliśmy już w różnych odsłonach jest Magdalena Cielecka. Serialowa Chyłka nie zawsze jest blondynką z prostymi włosami sięgającymi do ramion. W spektaklu „Odyseja. Historia dla Hollywoodu” aktorka ma nie tylko krótsze i kręcone włosy, ale do tego jest brunetką. Właśnie z tego powodu kolejne metamorfozy nie powinny wzbudzać ogromnych emocji, ale nowe zdjęcie, które zamieściła na swoim Instagramie Magdalena Cielecka, nie przeszło bez echa.

Magdalena Cielecka w krótkich włosach – Nowa fryzura aktorki

Magdalena Cielecka wraz z Bartoszem Gelnerem przebywa teraz w Paryżu. Para nie tylko chłonie tamtejszy klimat za sprawą kontaktu ze sztuką, którą mieli okazję zobaczyć w Musee D'orsay. Aktorka mocno inspiruje się również tamtejszym stylem. Widać to nie tylko na podstawie nowej fotografii. Wiadomo o tym również za sprawą komentarza, którym podsumowała najnowszej zdjęcie, a zrobiła to w dwóch słowach – „paryski styl”. Jak właściwie objawia się on u Magdaleny Cieleckiej? Kwiecista bluzka, okulary przeciwsłoneczne, subtelny makijaż i gwiazda całej stylizacji – nowa fryzura. Aktorka zdecydowała się na mocne cięcie i po raz pierwszy zaprezentowała się w mediach społecznościowych w nowej odsłonie. Jej bardzo krótkie włosy nie mogły zostać przeoczone przez fanki i fanów.

 

 

Dodatkowo aktorka zaserwowała obserwatorom i obserwatorkom Insta Stories z wyprawy do galerii sztuki prowadzonej przez Louis Vuitton Foundation. Dzięki temu dopełniła obrazy z wizyty w muzeum, które już wcześniej pojawiły się na fotografiach u Bartosza Gelnera. Fanów i fanki interesowały jednak nie tyle dzieła Henriego Matisse’a, Simona Hantai i Kathariny Grosse, co nowa fryzura Magdaleny Cieleckiej.

Było to widać już za sprawą licznych komentarzy, które pojawiły się pod zdjęciem aktorki. Te w zdecydowanej przewadze były pozytywne. Pojawiły się nawet głosy kobiet, które metamorfoza Magdaleny Cieleckiej przekonała do ścięcia ich włosów. Być może faktycznie część obserwujących osób zechce pójść w jej ślady i teraz u fryzjera będą pokazywać właśnie tę fotografię.

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.

Zobacz także: