Magdalena Koleśnik doceniona przez branżę

Magdalena Koleśnik to w ostatnich latach bez wątpienia jedno z najgorętszych nazwisk polskiego kina. Pochodząca z Białegostoku absolwentka Wydziału Aktorskiego PWST w Krakowie dokonała nie lada wyczynu – dwa razy z rzędu udało się jej uzyskać nominację do Orła, czyli jednej z najbardziej prestiżowych nagród filmowych w naszym kraju.

Przypomnijmy, że w ubiegłym roku Polska Akademia Filmowa doceniła aktorkę za główną rolę w polsko-szwedzkim dramacie „Sweat” Magnusa von Horna. Postać fitnessowej influencerki Sylwii Zając przyniosła jej zresztą też m.in. dwie nagrody specjalne na  Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni oraz Nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego. Z kolei w tym roku wyróżniono jej kreację w ekranizacji głośnej powieści Doroty Masłowskiej „Inni ludzie” w reżyserii Aleksandry Terpińskiej.

Magdalena Koleśnik jest w ciąży

Znana telewidzom przede wszystkim z roli Nadii w serialu „BrzydUla 2” aktorka była zdecydowanie jedną z najbardziej obleganych gwiazd, które we wtorkowy wieczór przybyły na uroczystą galę rozdania nagród Orły 2023. Obecni na wydarzeniu w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie dziennikarze i fotoreporterzy praktycznie nie odstępowali trzydziestotrzylatki na krok. Trudno się jednak temu dziwić. Koleśnik zjawiła się na ceremonii rozdania Polskich Nagród Filmowych w zjawiskowej kreacji, która odsłoniła jej ciążowy brzuch

Przyrodnia siostra aktora Bartosza Bieleni zjawiła się na gali dopasowanej czarnej sukience z odważnymi, eksponującymi jej krągłości wycięciami. Aktorce zadała szyku na Orłach w towarzystwie swojego partnera, który zresztą nie szczędził przyszłej mamie czułości.

Gratulacje!