Kilka miesięcy temu dowiedzieliśmy się, że Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak są razem. Uczestniczka piątej edycji Top Model oraz jeden z najpopularniejszych piłkarzy w Polsce chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym z fanami, np. publikując wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ich odpowiednio 19,8 tysięcy i 116 tysięcy osób. I chociaż w mediach pojawiły się informacje, według których Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak przechodzili kryzys w związku, wszystko wskazuje na to, że doszli do porozumienia. Co więcej, całkiem poważnie myślą o wspólnej przyszłości. O co chodzi? Jak poinformował jeden z serwisów plotkarskich, Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak spodziewają się pierwszego - wspólnego dziecka

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak spodziewają się dziecka. Uczestniczka Top Model 5 jest w ciąży!

Magdalena Stępień jest w ciąży, o czym poinformował dziś serwis Plotek. Informator portalu zdradził, że uczestniczka piątej edycji Top Model i Jakub Rzeźniczak od pewnego czasu myśleli o powiększeniu rodziny. Ich miłość kwitnie. Osoba z otoczenia pary dodała, że przyszła mama jest bardzo szczęśliwa, a do tego podekscytowana. 
Już niebawem Magdalena Stępień zostanie mamą po raz pierwszy. Z kolei Jakub Rzeźniczak ma już córkę z jednego z poprzednich związków. Gwiazdor futbolu i mama dziewczynki dbają jednak o jej prywatność. 

Na razie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Magdalena Stępień. Przyszła mama oraz jej partner na razie nie skomentowali medialnych doniesień. W związku z tym pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne oświadczenie pary.