Magdalena Stępień rozpoczęła zupełnie nowy etap w swoim życiu. Piękna modelka dołączyła właśnie do grona mam. Jak przystało na influencerkę, radosnymi nowinami na temat narodzin swojego pierwszego potomka podzieliła się z mediami i fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jeszcze kilka dni temu Magda pokazywała swoim obserwatorom, jak przygotowuje się do zbliżającego się wielkimi krokami porodu. W piątek rano oznajmiła, że jej dziecko jest już na świecie i zamieściła na instastory pierwsze zdjęcie z wyczekiwanym od miesięcy maleństwem. Dostrzec można na nim dłoń świeżo upieczonej matki, którą ostrożnie chwyta malutką rączkę noworodka.

Witaj na świecie synku - napisała.

Magdalena Stępień została matką

Płeć dziecka Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka nie była tajemnicą już od kilku dobrych miesięcy. Celebrytka i piłkarz, którzy rozstali się na krótko przed narodzinami swojej wspólnej pociechy, ogłosili to bowiem na początku lutego.

Na swoich oficjalnych profilach na Instagramie opublikowali wtedy serię zdjęć z urządzonego na świeżym powietrzu tzw. baby gender reveal party. Efekty profesjonalnej sesji z balonami i konfetti zniknęły jednak niedawno z oficjalnych profilów Magdy i Kuby wraz z ich wszystkimi wspólnymi zdjęciami.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, celebrytka i piłkarz powitali na świecie syna. Chłopiec otrzymał imię Oliwier.

Jakub Rzeźniczak po raz drugi został ojcem

Jakub Rzeźniczak na razie nie pochwalił się publicznie narodzinami swojego drugiego dziecka. Przypominamy, że zawodnik Wisły Płock ma już jedną córkę z nieformalnego związku. Czteroletnia dziewczynka nosi imię Inez.

Redakcja Glamour.pl składa serdeczne gratulacje i życzy dużo siły w tym szczególnym okresie.

Zobacz także: