Kim jest Maja Hirsch? 

Maja Hirsch to jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek, która od lat cieszy się dużą sympatią telewidzów. Na swoim koncie ma role w serialach takich jak „Brzydula”, „M jak miłość” czy „Zakochani po uszy”. Poza tym stale występuje także na deskach warszawskich teatrów, a tej wiosny możemy oglądać ją w najnowszym programie TVN, czyli „Przez Atlantyk”, w którym sześcioro uczestników wyrusza niewielkim jachtem w podróż przez Atlantyk. 

Maja Hirsch – kariera aktorska 

W 2000 roku Maja Hirsch ukończyła warszawską Akademię Teatralną na Wydziale Aktorskim. W tym samym czasie debiutowała w Teatrze Narodowym tytułową rolą w spektaklu „Salome” oraz na szklanym ekranie w serialu „Dom”

Jednak szersza publiczność usłyszała o niej, kiedy wcieliła się w postać Izy, najlepszej przyjaciółki i współpracownicy Małgorzaty Mostowiak (Joanna Koroniewska) w popularnej telenoweli „M jak miłość”. Szerokim echem odbiła się także jej rola w hitowej produkcji TVN – „Brzydula”, gdzie zagrała wyniosłą i pewną siebie Paulinę Febo, narzeczoną Marka Dobrzańskiego (Filip Bobek). 

Maja Hirsch i Filip Bobek na planie serialu „Brzydula” / fot. AKPA

Hirsch wystąpiła również w kilku filmach, m.in.: „Ciele”, „Świadku koronnym”, „Jak pozbyć się celulitu”, „DJ-u” i „Młynie”.

Maja Hirsch – życie prywatne

Maja Hirsch urodziła się 15 października 1977 roku w Warszawie – więc w 2022 skończy 45 lat. Jej mama jest z pochodzenia Rosjanką, a ojciec Polakiem o niemieckich korzeniach. Na co dzień niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. W związku z tym nie wiadomo, czy obecnie się z kimś spotyka. W przeszłości jej partnerem był aktor Jacek Braciak, z którym ma córkę Marię. Para rozstała się w kwietniu 2014 roku, ale oficjalnie ogłosili to kilka miesięcy później. 

 

Zobacz także:

To prawda. Rozstałam się z Jackiem w kwietniu ubiegłego roku. Nie chcę natomiast tego szerzej komentować. Powiedziałam tyle, ile uważam za słuszne. Jestem szczęśliwa. Teraz liczy się dla mnie sfera prywatna, intymna. Miło jest być docenianym zawodowo i pracować, ale gdybym miała milion propozycji, a nie miała miłości i przyjaźni, byłoby mi trudno – mówiła Hirsch w rozmowie z Plejadą. 

W najnowszym wywiadzie dla jednego z serwisów plotkarskich gwiazda serialu „Brzydula” przyznała, że mimo rozstania utrzymuje przyjacielskie relacje z ojcem swojej córki i zawsze może liczyć na jego wsparcie. 

Maja Hirsch i Jacek Braciak, 2009 / fot. AKPA

Maja Hirsch – Instagram

Oficjalne konto Mai Hirsch na Instagramie to @majahirsch_official. Aktorka ma tam ponad 83 tysiące obserwatorów.

---

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.