„Brzydula” to jeden z najpopularniejszych seriali w Polsce. Pierwszy sezon ujrzał światło dzienne w 2008 roku i od razu podbił serca widzów oraz widzek. Odcinki emitowano od poniedziałku do piątku przez ponad rok. Gdy produkcja zniknęła z anteny, fanki, jak również fani nie kryli rozczarowania. Chcieli, by „Brzydula” powróciła do telewizji. W końcu – po ponad dekadzie – ich marzenie się spełniło. Od października 2020 roku możemy oglądać nowe odcinki, a tym samym śledzić losy Uli i Marka Dobrzańskich, jak również ich bliskich, współpracowników oraz współpracowniczek. Trwa emisja finałowego sezonu „Brzyduli”. Niestety zakończenie coraz bliżej.  Ale, jak wiadomo, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dlatego coraz więcej osób zastanawia się, czy powstanie kolejny sezon? Jakie są szanse? Zapytałyśmy i zapytaliśmy o to gwiazdy serialu: Julię Kamińską, Filipa Bobka oraz Małgorzatę Sochę.  

„Brzydula”: Jakie są szanse, że powstanie kolejny sezon hitowego serialu?

Czy „Brzydula” jeszcze kiedyś powróci? Filip Bobek, Julia Kamińska oraz Małgorzata Socha, czyli odtwórca i odtwórczynie głównych ról w popularnym serialu, zgodnie przyznają, że byłoby to bardzo ciekawe i – po prostu – fajne. Jak stwierdziła serialowa Ula Dobrzańska (wcześniej Cieplak), warto wracać do takich postaci jak te, które znamy z popularnej produkcji telewizyjnej Siódemki. 

Myślę, że do takich postaci – tak głębokich i umożliwiających granie takich scen – zawsze warto wracać – powiedziała Julia Kamińska w rozmowie z redakcją Glamour.pl.

Według Małgorzaty Sochy, która zachwyca jako Violetta, wszystko jest możliwe. A to, czy powstanie kiedyś kolejny sezon serialu „Brzydula” (np. za kolejną dekadę) zależy w dużej mierze od tego, czy widzki oraz widzowie nadal będą chcieli go oglądać.  

Skoro „Brzydula” już raz powróciła po dwunastu latach, to kto wie, czy po kolejnych dwunastu nie mogłaby wrócić? – żartowała Małgorzata Socha w wywiadzie dla Glamour.pl.

Więcej dowiecie się z poniższego wideo. Jeżeli nie obserwujecie jeszcze profilu @glamourpoland na TikToku, pora nadrobić zaległości. 

@glamourpoland Chciałybyście / chcielibyście, żeby #Brzydula jeszcze kiedyś powróciła? Np. za kolejną dekadę? #glamourpoland #malgorzatasocha #filipbobek #juliakaminska #seriale #gwiazdy dźwięk oryginalny - Glamour Poland

 

Choć prawdopodobnie wszystkie i wszyscy życzylibyśmy sobie, by powstał jeszcze jeden, a najlepiej jeszcze kilka sezonów „Brzyduli”, na razie brakuje informacji na ten temat. Nie wiadomo też, czym jeszcze zaskoczą nas twórczynie i twórcy produkcji w emitowanej teraz serii, a co za tym idzie: jak potoczą się losy głównych bohaterek oraz bohaterów. W związku z tym nie pozostaje nam nic innego, jak śledzić na bieżąco doniesienia z planu.    

 

--

Zobacz także:

W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.