Za nami gala Orły 2024, podczas której nagrodzono m.in. film „Zielona granica”, Agnieszkę Holland za całokształt twórczości, Magdalenę Cielecką i Eryka Kulma Jr-a. Podobnie jak w poprzednich latach, prestiżowe wydarzenie przyciągnęło tłum rodzimych gwiazd, a także twórców i twórczyń z branży filmowej. Jedna z nich to Maja Ostaszewska, która została nominowana w kategorii najlepsza główna rola kobieca. Tego wieczoru jednej z najpopularniejszych aktorek w Polsce towarzyszył 17-letni syn, który do wcześniej raczej unikał blasku fleszy. Ich wspólne zdjęcia z ceremonii zachwycają. Zobaczcie. 

Maja Ostaszewska – dzieci

Maja Ostaszewska należy do grona najpopularniejszych, a zarazem najbardziej cenionych aktorek w naszym kraju. Prywatnie gwiazda jest związana z Michałem Englertem – operatorem i scenarzystą. Para ma dwójkę dzieci – Franciszka, urodzonego w 2007 roku oraz Janinę, która jest od niego o dwa lata młodsza. Artystka bardzo dba o prywatność swoich bliskich. Dlatego raczej nie wspomina o nich w wywiadach i nie publikuje wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek – zabrała 17-letniego syna na Orły 2024, czyli galę wręczenia jednych z najbardziej prestiżowych nagród w branży filmowej w Polsce. 

Orły 2024: Maja Ostaszewska i jej syn zachwycili na gali 

Maja Ostaszewska i jej syn, Franciszek Englert, chętnie pozowali razem na ściance. Aktorka miała na sobie zachwycającą sukienkę maxi z rozcięciem na wysokości dekoltu, która została zaprojektowana przez duet MMC. Natomiast nastolatek postawił na białą koszulę i czarny garnitur z szerokimi spodniami, czyli dość klasyczny zestaw. 

Najlepsze towarzystwo – stwierdziła gwiazda za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie (a konkretnie Instagram Stories). 

W naszej galerii (na dole strony) możecie zobaczyć wspólne zdjęcia Mai Ostaszewskiej i jej 17-letniego syna. Patrząc na nie, nie sposób nie zwrócić uwagi na podobieństwo między nimi. Franciszek wygląda zupełnie jak znana mama.