Bradley Cooper jest szczęśliwym ojcem Lei. To jego jedyne dziecko, którego doczekał się z Iriną Shayk. Teraz jest jego oczkiem w głowie, jednak aktor bardzo szczerze i odważnie wyznał, że na początku nie czuł żadnego połączenia z dziewczynką. Zobaczcie, co jeszcze ma do powiedzenia w temacie ojcostwa.

Bradley Cooper w odważnym wyznaniu: „Nie wiedziałem, czy w ogóle kocham to dziecko”

49-latek wystąpił w odcinku podcastu Daxa Sheparda, „Armchair Expert”. To właśnie tam zdobył się na kontrowersyjne wyznanie dotyczące jego początkowej relacji z córką. Przyznał, że przez kilka miesięcy po jej narodzinach nie czuł kompletnie nic. Aktor nie rozumiał też powiedzenia, że mogłoby się umrzeć za własne dziecko.

Pierwsze osiem miesięcy – nie wiedziałem, czy w ogóle kocham to dziecko – wyznał szczerze Bradley. - Niby wszystko fajnie, wszystko świetnie. Obserwuję, jak to się zmienia. Ale takie jest moje doświadczenie. Byłem zafascynowany, lubiłem się nią opiekować. Ale czy umarłbym za nią, gdyby ktoś przyszedł z pistoletem?

Cooper dodał, że jego więź z córką zaczęła tworzyć się dopiero po kilku miesiącach. I nagle, tak znienacka, nie miałem już żadnych wątpliwości – przyznał. Aktor powiedział jeszcze, że od tamtego czasu stara się być coraz lepszą osobą, bo nie chce wyrządzić żadnej szkody swojej córce.

Nie jestem pewien czy mógłbym teraz żyć, gdybym nie był tatą – wyznał później 49-latek. – Tacierzyństwo dyktuje wszystko, co robisz. Twoje DNA mówi ci, że jest ktoś ważniejszy od ciebie.

Takie szczere wyznania są bardzo ważne. Szczególnie, jeśli swoimi doświadczeniami dzielą się gwiazdy, osoby publiczne. Brak więzi z dziećmi tuż po narodzeniu nie jest czymś nienormalnym. Zdarza się to naprawdę wielu rodzicom, w tym Khloé Kardashian, która również otwarcie wypowiedziała się na ten temat. Ważnie jest jednak, aby znaleźć rozwiązanie tego problemu i nawiązać więź z dzieckiem.

Bradley Cooper – córka

Co wiemy o córce Bradleya Coopera i Iriny Shayk? Lea De Seine Shayk Cooper urodziła się 21 marca 2017 roku, a więc już niedługo skończy 7 lat. Mimo że modelka i aktor nie są już razem, to dzielą się opieką. W przeszłości cała trójka często widywana była na wspólnych rodzinnych spacerach.

W połowie grudnia 2023 byliśmy świadkami jednego z najsłodszych momentów w show-biznesie. Aktor zabrał Leę na czerwony dywan. Tata i córka pojawili się wspólnie na premierze „Maestro”. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule poniżej. Tworzyli naprawdę piękny duet. I jesteśmy przekonane, że poza czerwonym dywanem jest tak samo. 

 

Zobacz także: