Zdecydowanie jesteśmy zwolennikami wypoczywania poza miejscowościami obleganymi przez turystów, w których zamiast uciec od stresu jesteśmy w jego epicentrum. Dlatego w tym roku szerokim łukiem omijamy popularne kurorty turystyczne i wybieramy coś bardziej spokojnego. Oto nasze propozycje na spędzenie wolnych dni w otoczeniu przyrody.

Majówka 2017 w domku w górach

Wybór domku w górach wiąże się z samymi plusami. Po pierwsze, możecie tam pojechać większą ekipą znajomych i zarezerwować całą przestrzeń tylko dla siebie, a po drugie domki zazwyczaj umiejscowione są z dala od miejskiego gwaru i zgiełku. Długi weekend na łonie natury, czy to nie brzmi pięknie?

Jeżeli szukacie domków w górach, to zacznijcie od sprawdzenia rezerwacji w osadzie Maruszyna umiejscowionej wśród tatrzańskich krajobrazach, w drewnianym domku Górska Osada, w której znajdziecie piękno kultury i tradycji Podhala. Na południu Polski we wsi Zawoja powstała osada dla tych, którzy kochają góry, wiejskie życie i sielskie klimaty. Beskidzka Osada położona jest na wysokości 700 metrów npm w otoczeniu pięknych łąk, lasów z widokiem na panoramę Babiej Góry. 

Majówka 2017 w domku na drzewach bądź w lesie

Jeżeli nie jesteście fanami gór, a wciąż myślicie o zaszyciu się gdzieś przed całym tabunem ludzi, to pomyślcie nad opcją domków w lesie bądź na drzewach. Znaleźliśmy dla Was między innymi przepiękną chatkę w Puszczy Białowieskiej - domek znajduje się nieopodal wsi Teremiski. To miejsce jest idealnym azylem, dla wszystkich ceniących sobie prywatność. Właściciele obiektu w trosce o prywatność gości nie podają dokładnej lokalizacji Chatki w lesie. 

Kolejna propozycja z pewnością nie przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy zmagają się z lękiem wysokości. W okolicy Nałęczowa powstała osada domków na drzewach, które spełnią marzenia z dzieciństwa wszystkich marzących o domku na drzewie. W nałęczowskich wąwozach, zatopionego w cudnym leśnym ogrodzie powstały domki na drzewach do wynajęcia. 

Zobacz także:

Niedaleko wspomnianych wyżej domków na drzewach powstała kolejna magiczna osada. Sowa - domek w gałęziach drzew z tarasem i widokiem na bezkresną łąkę.