To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy cierpią na brak kosmetyków, a ich półki w spiżarni uginają się od sporej ilości jedzenia.Vlogerka Raychel Newton w swoim najnowszym filmie zachęca wszystkich do wzięcia udziału w nowym, internetowym wyzwaniu #facefulloffoodchallenge.

Używając kuchennych produktów, artystka wykonuje kompletny makijaż, który wygląda jakby został zrobiony przy użyciu profesjonalnych kosmetyków! Chcecie wiedzieć czego użyła Raychel?

Na pierwszy rzut poszło kakao w proszku, które w połączeniu z substancją słodzącą (także w proszku, Lucyma) wykorzystane zostało jako kredka wypełniająca brwi i cienie do powiek! Blogerka dodała do tego odrobinę zmielonej kawy, aby makijaż oka nabrał charakteru. Kakaowe smokey eye? Czemu nie!

Ciekły miód odnalazł się w roli primera, czyli substancji służącej do utrwalenia makijażu. Artystka zastosowała go na powiekach, by ich kolor i faktura została nienaruszona. Do ujednolicenia koloru skóry, Raychel użyła zwykłej mąki. Po zastosowaniu korektora przyszła kolej na brązer, czyli w tym przypadku...baton Snickers. Po rozsmarowaniu delikatnej warstwy czekolady na polikach twarz Newton nabrała zdrowego koloru. Na koniec najlepsze, artystka połączyła sok z buraka z olejem kokosowym aby nadać kolor i błysk swoim ustom! 

My jesteśmy zachwyceni efektem końcowym! Jak Wam się podoba?