Mama Blanki Lipińskiej, Małgorzata Lipińska, założyła konto na Instagramie. Będzie influencerką?

Po tym jak jej bestsellerowa powieść erotyczna „365 dni” doczekała się ekranizacji, Blanka Lipińska notuje sukces za sukcesem. Tylko w tym tygodniu film na podstawie książki okazał się być jednym z najchętniej oglądanych na Netfliksie nie tylko w Polsce, ale i na świecie, Lipińska znalazła się także na prestiżowej liście magazynu „Forbes Women” wśród najlepszych marek osobistych kobiet. Teraz w ślady córki idzie także jej mama, Małgorzata Lipińska, która postanowiła zostać influencerką. 17 czerwca założyła konto na Instagramie i, choć od tego czasu opublikowała zaledwie trzy zdjęcia, już może się pochwalić ponad 42 tysiącami obserwatorów! 

„Z racji tego, że moja mama jest na emeryturze, wymyśliłyśmy jej nowy zawód – zostanie influencerką. Na pewno będzie wybitna. Uczę mamusię jak wrzucać storki, na czym polega boomerang” – powiedziała Blanka Lipińska, przy okazji zachęcając swoich fanów, by dołączyli do obserwatorów jej mamy. Wczoraj Małgorzata Lipińska pojawiła się także na InstaStories córki. Nagrała też swój własny pierwszy film. Efekt? Liczba fanów stale rośnie! Wy też chcecie polubić jej profil? Znajdziecie ją pod nickiem @malgorzatael.

„Mam nadzieję, że podołam” – powiedziała Małgorzata Lipińska na swoich InstaStories, na których wystąpiła razem z córką (obie spędzają teraz wspólnie czas na Kaszubach), prosząc o wyrozumiałość i żartując, że skoro ludzie w jej wieku rozmawiają z telewizorem czy radiem, ona może mówić do telefonu. O czym będzie opowiadać swoim fanom? Jeszcze nie wiemy. Blanka zasugerowała jednak, że mama ma sporą wiedzę o roślinach ogrodowych. I choć nagrywając Stories, głównie żartowały, niewykluczone, że mama Blanki pójdzie właśnie w tę stronę. Czas pokaże.

Blanka Lipińska nie weźmie udziału w „Tańcu z gwiazdami”! Znamy powód jej decyzji >>>

Ps. Na Instagramie Małgorzaty Lipińskiej możecie zobaczyć także zdjęcie jej męża, czyli tatę Blanki.