Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan zostali rodzicami! Dziś rano serwis plotkarski Pudelek.pl poinformował, że Małgosia Rozenek urodziła. Radosną nowinę potwierdził menadżer gwiazdy, Wiktor Krajewski w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN”. Poinformował, że „I mama, i synek czują się bardzo dobrze”. Celebrytka od dłuższego czasu starała się o dziecko ze swoim drugim mężem, ale próby zajścia w ciążę metodą in vitro nie powodziły się. Na szczęście w końcu udało się. Jedna z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu pod koniec zeszłego roku poinformowała w nietypowy sposób, że spodziewa się dziecka. A właściwie zrobił to przyjaciel Radka i frontman zespołu IRA, Artur Gadowski, który podczas warszawskiego koncertu pozdrowił ze sceny swojego znajomego i ogłosił, że „Gosia i Radek spodziewają się dziecka”. Właśnie dowiedzieliśmy się, że ich pierwsze dziecko przyszło na świat.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, jakiej muzyki słucha najchętniej! >>>

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Imię i płeć dziecka

Dumni rodzice już wcześniej zdradzili płeć maleństwa. Małgorzata urodziła chłopczyka. Wiemy, że para przygotowywała się do tego momentu już od dawna, urządzając pokoik dla dziecka i kupując niezbędne rzeczy. Przypomnijmy, że celebrytka jest mamą dwójki chłopców (których ojcem jest Jacek Rozenek): 14-letniego Stanisława i 10-letniego Tadeusza, którzy właśnie zostali starszymi braćmi Henryka – jeżeli Małgorzata i Radosław nie zmienili zdania od lutego, to właśnie tak nazywa się ich maleństwo. Natomiast dla byłego piłkarza jest to pierwsze dziecko. 

Radosław Majdan opublikował pierwsze zdjęcie Henia w towarzystwie Małgorzaty Rozenek, a także urocze selfie, na których widać całą trójkę (znajdziecie je w naszej galerii). Były piłkarz przyznał, że to najszczęśliwszy dzień w jego życiu. Świeżo upieczony tata zdradził również, że jego pierwszy syn przyszedł na świat dokładnie o godzinie 6:35. Serdecznie gratulujemy!