Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan, Filip Bobek, Zosia Zborowska i jej mąż Andrzej Wrona, Roksana Węgiel, Aleksandra Kwaśniewska, Natalia Nykiel i Paweł Domagała podzielili się z użytkownikami platformy TIDAL swoimi ulubionymi kawałkami. Znajdziecie je na dedykowanych playlistach i dzięki temu odkryjecie, jakich artystów i które kawałki uwielbiają popularne nazwiska rodzimego show-biznesu.

Czego słucha gospodyni programu Projekt Lady, która już niebawem zostanie po raz trzeci mamą? Playlista stworzona przez Małgorzatę Rozenek-Majdan to ponad dwie godziny zróżnicowanej muzyki od Lady Gady po Franka Sinatrę czy Zbigniewa Wodeckiego, do którego żona Radosława Majdana ma ogromny sentyment. Z kolei były piłkarz okazuje się być fanem ciężkich brzmień i na jego playliście znajdziecie numery takich legendarnych zespołów, jak Metallica czy Guns’n’Roses.

Małgorzata Rozenek-Majdan poprowadzi nowy program. O czym będzie? >>>

Inna para, czyli Zosia Zborowska i Andrzej Wrona są fanami polskich artystów – Kasi Lins i Dawida Podsiały. Ale słuchają również Billie Eilish. Na playliście zwyciężczyni Eurowizji Junior, Roksany Węgiel, znalazły się natomiast takie utwory, jak Punk Fu! Darii Zawiałow, Tracę Lanberry czy Teeth 5 Seconds of Summer. Paweł Domagała, aktor i wokalista, namiętnie słucha m.in. Johna Mayera, Kendricka Lamara czy Coldplay. Więcej muzycznych faworytów rodzimych gwiazd, a także playlistę przygotowaną wspólnie przez redakcję GLAMOUR i dziennikarkę muzyczną Gabi Drzewiecką znajdziecie na platformie TIDAL.

#Hot16Challenge2 – o co chodzi? Na czym polega wyzwanie, w którym wziął udział Taco Hemingway, Dawid Podsiadło, Rosalie. i wielu innych artystów? >>>