Patryk Vega wchodzi w 2022 rok z przytupem. Kontrowersyjny reżyser zaprezentował właśnie zwiastun swojego najnowszego filmu pod niezwykle wymownym tytułem „Miłość, seks & pandemia”. W produkcji zapowiadanej jako erotyczny dramat obyczajowy widzowie i widzki będą mogli i mogły przyjrzeć się aktorskim popisom Małgorzaty Rozenek-Majdan, która zagrała tam jedną z głównych ról.

Ostre sceny z Rozenek, Muchą i Zborowską w nowym filmie Vegi

Prowadząca „Projekt Lady” w aktorskim debiucie wcieliła się w postać, który mocno odbiega od jej budowanego przez lata pracy w telewizji wizerunku eleganckiej damy i perfekcyjnej pani domu. Żona Radosława Majdana dała się namówić twórcy „Botoksu” i „Kobiet mafii” m.in. na sporą ingerencję w swój wygląd i odważne sceny damsko-męskie.

O tym, co Vega chciał przekazać w swoim najnowszym dziele filmowym, dowiadujemy się z wpisu na jego oficjalnym profilu na Facebooku, który opublikował jakiś czas temu.

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film.

„Miłość, seks & pandemia” - zobacz zwiastun „bez cenzury”

Poza Małgorzatą Rozenek-Majdan w obsadzie filmu „Miłość, seks & pandemia” znaleźli się też: Anna Mucha, Zofia Zborowska. Z zamieszczonego właśnie na platformie YouTube zwiastuna reżyserskiego wynika, że w obrazie nie zabraknie odważnych scen seksu z ich udziałem. Trudno się dziwić - jak zapowiada dystrybutor filmu Kino Świat, twórca takich komercyjnych hitów jak „Pitbull” czy „Kobiety mafii” tym razem zamierza pokazać, „co kręci i podnieca współczesne kobiety”. Pikanterii więc nie zabraknie.

Premiera nowego filmu Patryka Vegi traktującego o sekretach, które „skrzętnie ukrywamy za drzwiami sypialni”, zaplanowana została na 4 lutego. Zobacz zwiastun  „bez cenzury”. Tylko dla dorosłych.