Patryk Vega kończy 2020 rok z przytupem. Kontrowersyjny reżyser zaprezentował w Sylwestra zwiastun swojego najnowszego filmu pod niezwykle wymownym tytułem "Miłość, seks & pandemia". Tym samym widzowie mają okazję po raz pierwszy przyjrzeć się aktorskim popisom Małgorzaty Rozenek-Majdan, która zagrała tam jedną z głównych ról.

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek dostała dużą rolę w nowym filmie Patryka Vegi: "Charakteryzacja zajmuje 3 godziny"

Ostre sceny z Rozenek, Muchą i Zborowską w nowym filmie Vegi

Prowadząca "Projekt Lady" w swoim aktorskim debiucie wcieliła się w postać, który mocno odbiega od jej budowanego przez lata pracy w telewizji wizerunku eleganckiej damy i perfekcyjnej pani domu. Żona Radosława Majdana dała się namówić twórcy "Botoksu" i "Kobiet mafii" m.in. na sporą ingerencję w swój wygląd i odważne sceny damsko-męskie.

O tym, co Vega chciał przekazać w swoim najnowszym dziele filmowym, dowiadujemy się z wpisu na jego oficjalnym profilu na Facebooku.

To był dla nas wszystkich szczególny rok. Nasze życie wywróciło się do góry nogami. Pandemia zmusiła nas do refleksji i obnażyła kruchość relacji międzyludzkich. Samotność w czasie pandemii, wyzuty z emocji seks i coraz większa trudność w zbudowaniu z drugim człowiekiem relacji opartej na miłości. O tym opowiada mój nowy film - pisze reżyser.

"Miłość, seks & pandemia" - obsada

W obsadzie filmu "Miłość, seks & pandemia", poza Małgorzatą Rozenek-Majdan, znaleźli się też: Anna Mucha, Zofia Zborowska, Weronika Lesiak, Sebastian Dela, Dawid Czupryński, Michał Czarnecki, Leonardo Marques, Wojciech Sikora, Tomasz Dedek, Zbigniew Kozłowski, Krystian Hołdak, Adrian Kłos, Grzegorz Barłog i Daniel Roman. ⁣

Data premiery produkcji na razie nie jest znana.

Zobacz także:

Zobacz zwiastun reżyserski nowego filmu Patryka Vegi już teraz poniżej.

CZYTAJ TEŻ: Małgorzata Kożuchowska oceniła debiut Małgorzaty Rozenek w filmie Vegi. Co sądzi o jej grze aktorskiej?