Aktorka nie raz przekonywała, że rodzina jest dla niej na pierwszym miejscu. Nikt jednak nie spodziewał się, że zaledwie rok po urodzeniu drugiej córki Basi (starsza Zosia ma 5 lat), Małgorzata Socha zdecyduje się na kolejne dziecko.

Od jakiegoś czasu jednak w kuluarach plotkowano, że jej rodzina może się powiększyć – miały na to wskazywać coraz luźniejsze kreacje, w których aktorka się prezentowała, a także niezobowiązująco rzucone hasło, że kolejnego członka rodziny powitałaby na świecie z nie mniejszą radością, co starsze dziewczynki.

I rzeczywiście – na jednym z eventów Socha potwierdziła informację dotyczącą trzeciej ciąży. Nie chciała jednak zdradzić więcej szczegółów, więc póki co nie wiadomo, jakiej płaci jest maleństwo i kiedy dołączy do starszych sióstr. Wiadomo natomiast, że gwiazda planuje pozostać aktywna zawodowo tak długo, jak tylko pozwoli jej na to samopoczucie. Wszystko wskazuje więc na to, że jeśli tylko forma dopisze, podobnie jak w poprzednich ciążach, przed Małgosią jeszcze długie miesiące na planie Na Wspólnej i Przyjaciółek. Gratulujemy!

ZOBACZ TAKŻE: Do obsady serialu „Przyjaciółki” dołączyła piąta bohaterka! >>>