Malik Montana to aktualnie jeden z najpopularniejszych wykonawców muzycznych w Polsce. Autor hitów „Jetlag” i „Do tańca” przymierza się właśnie do wydania swojego piątego albumu. W ramach promocji płyty zatytułowanej „Adwokat Diabła” raper wystąpił właśnie w pierwszym odcinku na nowo otwartym kanale Agnieszki Woźniak-Starak i Gabi Drzewieckiej na platformie YouTube. Podczas trwającej ponad godzinę rozmowy dziennikarki poruszyły z artystą zarówno tematy ściśle związane z jego twórczością, jak i znacznie prywatniejsze wątki.

Malik Montana o przerabianiu zdjęć w mediach społecznościowych: „To powinno być karane”

Gabi Drzewiecka wyznała, że jednym z kawałków z nadchodzącego krążka Malika Montany, który zrobił na niej największe wrażenie, jest utwór pt. „Spam”. Raper krytycznie odnosi się w nim do stosowania przez kobiety w mediach społecznościowych różnego rodzaju filtrów upiększających.

Uważam, że to jest oszustwo i że to powinno być karane. Kobiety, które do tego stopnia edytują swoje zdjęcia czy jakkolwiek poddają je obróbkom, nie powinny mieć prawa do korzystania z tych portali – oznajmił Malik.

A jakie kary?  starała się dowiedzieć Agnieszka Woźniak-Starak.

Właśnie nie wiem (...) Mi to się nie podoba, bo naprawdę można się natknąć czasami na coś, na by się wcale nie chciało.  Wszystkie kobiety na tym Instagramie naprawdę ładnie wyglądają. Widziałem też, na czym te programy polegają. Czasami sobie dodają, czasami wyszczuplają talię. Jest to po prostu kłamstwo  skwitował raper.

Malik Montana odnosi się do plotek o romansach z celebrytkami

W pewnym momencie rozmowa Agnieszki Woźniak-Starak i Gabi Drzewieckiej z Malikiem Montaną zeszła na temat relacji damsko-męskich. Co ciekawe, popularny trzydziestotrzylatek sam zdecydował się poruszyć wątek, który od paru miesięcy rozgrzewa do czerwoności wszystkie serwisy plotkarskie w Polsce. Mowa oczywiście o plotkach o romansach rapera z aktorką Joanną Opozdą i influencerką Jessiką Mercedes.

Ostatnimi czasy były jakieś dziwne artykuły, że mnie łączyli z jakimiś celebrytkami. To, czy jakąś kobietę mam, z którą się spotykam… Rzeczy, które są bliskie mojemu sercu i wartościowe, rzeczywiście wartościowe, to o nich nie mówię i ich nie pokazuję – powiedział.

Czyli to, że Malik Montana wrzuca zdjęcie z Jessiką Mercedes to jeszcze nie znaczy, że jesteście parą? – dopytywała Agnieszka Woźniak-Starak.

Jasne, że tak (...) Jak ja bym w danym momencie spotykał się z jakąś kobietą, no to myślę, że jej przykro by było – odparł Malik.

Ale sam to prowokujesz – zauważyła Woźniak-Starak.

Malik Montana stwierdził, że kobiety, które pojawiają się na jego profilach w mediach społecznościowych z pewnością nie są osobami, z którymi łączy go coś więcej niż przyjaźń. 

Czy myślisz, że jak ja bym miał jakąś dziewczynę, na której by mi rzeczywiście zależało, czy wy byście w ogóle o tym wiedziały? Albo opinia publiczna i media? No nie – oznajmił gwiazdor.

Raper stwierdził, że nawet jeśli w jego życiu pojawi się nowa kobieta, z całą pewnością będzie chronił tę sferę swojego życia przed mediami.

Tak samo jak się mówi o perle. Perła na dnie oceanu leży w muszli, a nie na wierzchu. W temacie moich jakichkolwiek relacji czy jak jestem z kimś związku czy się spotykam z kimś i tak dalej, to mogę powiedzieć, że nie wiedzielibyście o tym na pewno – podsumował.

Cały wywiad Agnieszki Woźniak-Starak i Gabi Drzewieckiej z Malikiem Montaną możecie obejrzeć w całości na ich youtube'owym kanale „Trójkąt”.