Współpraca Agnieszki Woźniak-Starak i Gabi Drzewieckiej

Agnieszka Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecka na początku roku ogłosiły za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ruszają ze wspólnym projektem. Popularne dziennikarki i prezenterki telewizyjne początkowo wypowiadały się o swoim koncepcie dość enigmatycznie. Wyznały jedynie, że myślały o czymś takim już od dawna i zapowiedziały, że więcej informacji na ten temat udzielą już wkrótce.

Już wkrótce pokażemy Wam coś, o czym myślałyśmy od dawna, a z okazji Nowego Roku postanowiłyśmy te myśli zmaterializować. Stworzyłyśmy to we dwie. Dlaczego? Bo się lubimy. Bo mamy flow. Bo od dawna chciałyśmy razem pracować. Bo chciałyśmy zrobić coś po swojemu, na własnych zasadach, po prostu. Poza tym, dobrze się rozmawia w miłym towarzystwie, prawda? – pisały 1 stycznia.

Agnieszka Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecka zapraszają do trójkąta

Dwa tygodnie później gwiazdy TVN w końcu postanowiły uchylić rąbka tajemnicy na temat swojego szumnie zapowiadanego od paru tygodni „secret project”. W instagramowym wpisie dwie byłe gospodynie reality show „Big Brother” w telewizyjnej Siódemce zdradziły szczegóły nowego przedsięwzięcia. Okazało się, że założyły razem kanał w serwisie YouTube o intrygującej nazwie Trójkąt.

W 2023 zapraszamy do trójkąta. Zawsze chciałyśmy zrobić coś na własnych zasadach. Rozmawiać z kim chcemy, o czym chcemy i ile chcemy. Ruszamy z naszym kanałem na YouTube. Będzie to miejsce, gdzie znajdziecie rozmowy, a nie wywiady. Naszym zdaniem bardzo ciekawe rozmowy, ale to ocenicie sami – czytamy.

Premierowa rozmowa zostanie opublikowana w najbliższą niedzielę, 22 stycznia. Prowadzące na razie nie zdradziły nazwiska swojego pierwszego gościa.

Zapowiedź kanału możecie obejrzeć poniżej.

Myślicie, że Agnieszka Woźniak-Starak i Gabi Drzewiecka razem podbiją polskiego YouTube'a?