Mama Belli i Gigi, Yolanda Hadid, wróciła na wybieg! Poszła w pokazie kolekcji Off-White na jesień-zimę 2020/21

To był ich wieczór! I dziś branża mody nie mówi o niczym innym. W końcu nieczęsto się zdarza, by na jednym pokazie zobaczyć dwa pokolenia modelek – córki i ich matkę. A tak właśnie było podczas wczorajszego pokazu awangardowej marki Off-White, który o godzinie 19.00 odbył się w Paryżu, podczas trwającego tam tygodnia mody na jesień-zimę 2020/21. Na wybiegu pojawiły się nie tylko Bella i Gigi Hadid (najbardziej rozchwytywane modelki w tym miesiącu mody), ale i ich mama Yolanda. 

Mama Gigi i Belli Hadid opublikowała ich zdjęcie z dzieciństwa. Takie wsparcie powinna mieć każda z nas >>>

Bella, Gigi i Yolanda Hadid na wybiegu Off-White podczas Paris Fashion Week

Show otworzyła Bella. Ubrana w czarną sukienkę z falbanami, będącą zaskakującym połączeniem balowej sukni i... kurtki motocyklowej, od razu skupiła na sobie uwagę gości. Równie duże wrażenie zrobiła jej siostra Gigi, której przypadło zamknięcie pokazu. To właśnie ona nieśpiesznie kroczyła w jego finale, również mając na sobie suknię, łączącą w sobie modę wieczorową z codzienną (to trzeba zobaczyć, zajrzyjcie więc do naszej galerii). Prawdziwą gwiazdą, między innymi dlatego, że jej pojawienie się dla wszystkich było ogromnym zaskoczeniem, okazała się być jednak ich mama – Yolanda Hadid, która na wybiegu pojawiła się mniej więcej w połowie pokazu, prezentując 15 sylwetkę z kolekcji Off-White na jesień-zimę 2020/21. Co konkretnie miała na sobie? Coś zupełnie innego niż jej córki. Yolanda Hadid ubrana była w czarne spodnie z kantem i białą marynarkę oversize w abstrakcyjne, malarskie wzory. Pod którą założyła jedynie... sportowy stanik, jaki już niebawem, zgodnie z tym co lansują projektanci, będziemy nosić nie oprócz lecz zamiast bluzki. 56-letnia Yolanda udowodniła, że można to robić w każdym wieku! Nam spodobały się także dodatki – wielka kopertówka w krowie łaty (Virgil Abloh, dyrektor artystyczny marki, szczególnie upodobał sobie ten wzór!), okulary przeciwsłoneczne w wąskich kocich oprawkach i plastikowy łańcuch przy szyi. Jakie jeszcze ubrania i dodatki pojawiły się w kolekcji Off-White na jesień-zimę 2020/21? Sprawdźcie w naszej galerii (u góry), gdzie zgromadziłyśmy dla was zdjęcia z pokazu.

Bella Hadid najpiękniejszą kobietą na świecie. Ma idealne wymiary i proporcje według matematycznych obliczeń >>>

Yolanda Hadid modelką

To nie był debiut Yolandy Hadid na wybiegu. Mama Belli i Gigi była modelką w młodości. Karierę zaczęła już jako 14-latka, kiedy holenderski projektant Frans Molenaar poprosił ją, by na jego pokazie zastąpiła jedną z modelek. Wówczas wypatrzyła ją Eileen Ford, założycielka legendarnej, bo pierwszej nowoczesnej, agencji modelek. Yolanda – wtedy jeszcze – van den Herik – nie mogła narzekać więc na brak pracy. W latach 80. i 90. była częstym bywalcem najważniejszych tygodni mody. Teraz powróciła! Czy na dłużej? Czas pokaże.