Kilka dni temu Netflix ogłosił zwiększenie zaangażowania na polskim rynku i kilka nowych polskich produkcji. Wśród nich znalazł się właśnie komediowy serial Sexify, za który odpowiadają Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski (reżyser m.in. świetnie przyjętego filmu Cicha noc z 2017 roku). Spieszymy ze szczegółami, czego możecie spodziewać się po tej najnowszej polskiej produkcji Netflixa.

„Sexify” – o czym jest nowy serial Netflixia?

Serial Sexify o Natalii, studentce informatyki, która staruje w prestiżowym konkursie z dziedziny nowych technologii. W zdobyciu wymarzonej nagrody ma jej pomóc innowacyjna aplikacja o seksie, a dokładnie o kobiecej seksualności, o orgazmie, która ma odpowiadać na palące pytania rówieśniczek i rówieśników studentki. Problem jest jednak taki, że nasza bohaterka za wiele o seksie nie wie. Temat jej zbytnio nie interesuje, bo jest pochłonięta nauką, poza tym nie ma zbyt wielu doświadczeń na swoim koncie w tej dziedzinie życia. Dlatego postanawia poprosić o siostrzeńską pomoc przyjaciółkę Pauliną i Monikę, koleżankę z akademika. Wspólnie dziewczyny rozpoczynają w teorii i praktyce eksplorować świat seksualności, w tym własnej, zdobywając cenną wiedzę.

„Sexify” – obsada. Kto pojawia się na ekranie?

W roli głównej, czyli studentki Natalii, obsadzono debiutantkę Aleksandrę Skrabę.  W jej przyjaciółkę Paulinę wciela się Maria Sobocińska, a w doświadczoną seksualnie koleżankę Sandra Drzymalska. Jak to trio sprawdzi się na ekranie? Już wkrótce się przekonamy! Oprócz młodych aktorek w serialu Sexify zobaczymy również Małgorzatę Foremniak, Cezarego Pazurę, Zbigniewa Zamachowskiego, Piotra Packa, Wojciecha Solarza czy Bartosza Gelnera.

fot. materiały prasowe

Serial „Sexify” – ile ma odcinków?

Pierwszy sezon polskiego serialu Sexify ma osiem odcinków. Jesteśmy bardzo ciekawe, jak potoczą się losy koleżanek i czy polska produkcja przyjmie się na Netflix, choćby tak jak Sex Education, zyskując fanki i fanów na całym świecie. A co za tym idzie - czy doczekamy się kolejnych sezonów Sexify

Serial „Sexify” – oficjalny zwiastun

 

Sexify” – kiedy premiera na platformie Netflix?

Premiera serialu Sexify zaplanowana jest na 28 kwietnia. Wygląda zatem na to, że mamy już plany na tegoroczną majówkę!

Zobacz także:

W galerii (na górze strony) zobaczycie więcej kadrów z serialu Sexify i plakat promujący.