Podczas sezonowych wyprzedaży inwestujemy w klasyki i ponadczasowe ubrania i akcesoria, które nie wyjdą z mody po kilku miesiącach. Z takim też nastawieniem wybrałyśmy 10 rzeczy, które warto kupić na promocji Mango. Hiszpańska sieciówka oferuje -20% na wszystko w ramach akcji „Shopping days”. To wyjątkowa promocja, która nie zdarza się często. Jeżeli więc miałyście coś upatrzonego, a nie zdążyłyście tego kupić, to teraz jest dobry moment. Możecie na spokojnie się zastanowić, czy na pewno tego potrzebujecie i zamówić paczkę prosto pod drzwi. Zakupy online to jedyna możliwość podczas pandemii koronawirusa, ale staramy się dostrzegać pozytywy zakupów online, których według nas jest całkiem sporo! Rzetelny research i czas na dokładne przemyślenie swoich zakupów to tylko niektóre z nich, nie wspominając o wygodzie i zaoszczędzonym czasie. 

Mango wyprzedaż 2020 – 10 rzeczy, które warto kupić na promocji

Po gruntownych porządkach w garderobie z powodu wiosny oraz kwarantanny, przystępujemy do kolejnego kroku w ramach przygotowywania się na kolejny sezon, który w sumie już nastąpił. Wierzymy, że pandemia koronawirusa niedługo minie (mamy taką nadzieję i mocno trzymamy za to kciuki) i – aby wykorzystać i umilić sobie czas na kwarantannie – uzupełniamy braki w garderobie. Skoro już wiemy, czego nam potrzeba, przystępujemy do zakupów. Mango to jedna z naszych ulubionych sieciówek, która z klasą łączy trendy z wybiegów i funkcjonalność, której potrzebujemy na codzień. Hiszpańska marka jest jednocześnie wierna klasyce, dlatego to obowiązkowy przystanek w zakupach online. 

Zara wyprzedaż wiosna 2020: Oto 10 modnych rzeczy na nowy sezon, które skradły nasze serca. Teraz są dostępne z rabatem >>>

Wśród naszych propozycji znalazły się m.in. spodnie mum jeans z wysokim stanem i kurtka jeansowa, które chcemy nosić podczas letnich festiwali i na spotkaniach z przyjaciółkami (siedząc przy winie w naszych ulubionych knajpach – tęsknimy!). Wiosenną garderobę uzupełniamy o romantyczne koszule z falbanami, które sprawdzą się w połączeniu ze wspomnianymi spodniami, ale również z jedwabną spódniczką w jasnym kolorze i z burgundami, gdy już zrobi się cieplej. Wybrałyśmy także lekko oversize’ową skórzaną kurtkę typu biker, a także czarną bluzę, bo takich klasyków nigdy za wiele! Poniżej znajdziecie 10 rzeczy, które warto kupić na wyprzedaży Mango! Promocja obowiązuje zarówno w sklepie mango.com, jak i na answear.com.