Marcela Leszczak i Misiek Koterski – historia związku

Historia związku Marceli Leszczak i Miśka Koterskiego to gotowy materiał na scenariusz wciągającego romansu lub komedii romantycznej z wieloma zwrotami akcji. Przypomnijmy, że modelka i aktor zaczęli się ze sobą spotykać w 2016 roku po spotkaniu w teatrze, podczas którego od razu mocno między nimi zaiskrzyło. Później wszystko działo się już w iście ekspresowym tempie. Para zaręczyła się po zaledwie 23 dniach znajomości, a już w październiku 2017 roku na świecie pojawiło się ich pierwsze wspólne dziecko.

Rodzinna sielanka niestety nie trwała zbyt długo. We wrześniu 2019 roku pojawiły się pierwsze doniesienia o poważnym kryzysie w ich związku. Zakochani przestali się wzajemnie obserwować na Instagramie, a Marcela zaznaczała wielokrotnie w komentarzach, że nie jest już z ojcem swojego dziecka.

Choć wiele wskazywało na to, że między nimi wszystko jest już skończone, byli kochankowie postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę i wrócili do siebie na początku 2020 roku. Pod koniec roku ich związek rozpadł się jednak po raz drugi, co uczestniczka trzeciej edycji programu „Top Model” potwierdziła oficjalnie pod koniec stycznia.

Gwiazdor filmów „7 uczuć”, „Swingersi” i „Dzień świra” następnie szukał szczęścia u boku nowej kobiety, Dagmary Bryzek. Jednak tak szybko jak młoda aktorka pojawiła się w życiu Miśka Koterskiego, tak samo szybko z niego zniknęła. Pod koniec października media obiegła informacja, że 41-latek i 23-latka rozstali się, co następnie potwierdziła sama zainteresowana.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski znów są razem?

Zaledwie tydzień po wiadomości o nagłym rozstaniu Miśka Koterskiego i Dagmary Bryzek internauci dopatrzyli się wymownych szczegółów, które mogą świadczyć o tym, że relacje aktora i matki jego uroczego synka znów wyraźnie się ociepliły.

Obserwatorom nie tylko udało się ustalić, że byli kochankowie wybrali się ostatnio na romantyczną kolację w jednej z warszawskich restauracji (obecność Miśka zdradziła... jego charakterystyczna bluza zauważona przez fanów na instastory Marceli). Jakby tego było mało, byli (obecni?) kochankowie znów zaczęli się nawzajem obserwować na Instagramie.

Myślicie, że Marcela i Misiek postanowili dać swojemu związkowi kolejną, trzecią już szansę?

Zobacz także: