Życie uczuciowe Michała Koterskiego to temat, który powraca w mediach jak bumerang. Tabloidy i serwisy plotkarskie w ostatnich latach zawzięcie donosiły przede wszystkim o kolejnych zawirowaniach w związku aktora z modelką Marcelą Leszczak. 41-letni odtwórca roli Sylwusia w kultowym polskim komediodramacie Dzień świra oraz młodsza od niego o 13 lat finalistka trzeciej edycji programu Top Model zaczęli się ze sobą spotykać w 2016 roku. Sprawy potoczyły się ekspresowo. Już jesienią kolejnego roku powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko – syna Fryderyka. Młodzi rodzice jednak nie cieszyli się zbyt długo rodzinnym szczęściem. Problemy w ich związku zaczęły się piętrzyć, aż w końcu pod koniec 2017 roku postanowili się rozstać.

Michał Koterski i Marcela Leszczak – dlaczego się rozstali?

Wszyscy ci, którzy kibicowali Michałowi i Marceli, przeżyli na początku 2020 roku ogromną ekscytację. Rodzice Fryderyka zaczęli bowiem coraz częściej pokazywać się razem, czym wywołali falę spekulacji na temat swojego wielkiego powrotu. Plotki szybko okazały się być prawdą – wyszło na jaw, że cała trójka znów zamieszkała razem.

Burzliwa relacja syna Marka Koterskiego i jego pięknej partnerki niestety nie przetrwała próby czasu. W grudniu 2020 roku portale zaczęły rozpisywać się o tym, że drogi Miśka i Marceli znów się rozeszły. Okazało się, że tym razem już na dobre. Pocieszający jest jednak fakt, że rozstali się w jak najbardziej w przyjacielskiej atmosferze. Skąd to wiemy? Na początku tego roku 29-latka urządziła na swoim profilu na Instagramie Q&A, podczas którego padło osobiste pytanie o powód zakończenia związku z ojcem jej dziecka. Odpowiedź Marceli była krótka, ale bardzo wymowna.

Sprawy prywatne, ale z Michałem pozostajemy w dobrych relacjach – nie dla dziecka – dla siebie wzajemnie – odpowiedziała Leszczak.

Michał Koterski potwierdził nowy związek

Tego lata media obiegła informacja, że w życiu Miśka pojawiła się nowa kobieta. Faktem jest, że aktor nie krył się szczególnie z tym, że znów jest szczęśliwie zakochany. Oficjalne potwierdzenie tych doniesień pojawiło się w sierpniu w mediach społecznościowych. Na oficjalnym profilu Koterskiego na Instagramie zaczęły bowiem pojawiać się bardzo wymowne zdjęcia z atrakcyjną blondynką. 

Królowa życia i Król – tak aktor skomentował jedno z ich wspólnych selfie.

Nie jest już żadną tajemnicą, że serce byłego partnera Marceli Leszczak skradła niejaka Dagmara Bryzek. Co wiemy na jej temat?

Dagmara Bryzek – kim jest nowa partnerka Michała Koterskiego?

Dagmara Bryzek to postać doskonale znana widzom Telewizji Polskiej. 23-letnia aktorka (rocznik 1998) wcielała się w rolę królowej Jadwigi Andegaweńskiej w cieszącym się sporą popularnością serialu kostiumowym Korona królów. Na swoim koncie ma też epizodyczne role w wielu innych produkcjach, takich jak Na Wspólnej, M jak miłość, Przyjaciółki, Pitbull, Ostatni pies, Ojciec Mateusz, Echo serca, Zakochani po uszy i Zawsze warto. Wkrótce będzie można ją oglądać w filmie Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle. Co ciekawe, to właśnie na planie tej produkcji Dagmara poznała swojego aktualnego partnera.

Nowy obiekt westchnień Michała Koterskiego zajmuje się również śpiewaniem. Wokalne popisy Dagmary można było do tej pory podziwiać chociażby w teleturnieju muzycznym Jaka to melodia? czy na Wakacyjnej Trasie Dwójki.

Zobacz także:

To jednak nie wszystko. Dagmara Bryzek na co dzień spełnia się także jako instruktorka jogi w jednym z najmodniejszych studiów jogi w Warszawie, do którego regularnie uczęszcza m.in. Julia Wieniawa. Prywatnie jest zwolenniczką zdrowego stylu życia i miłośniczką podróży. Z informacji zawartych na jej profilu na Instagramie (@dagmarabryzek) wynika, że jest weganką, czyli opiera swoją dietę w całości o produkty roślinne.

Zobacz zdjęcia nowej partnerki Michała Koterskiego, Dagmary Bryzek, już teraz w naszej galerii.