Związek Marcina DubielaLexy Chaplin budzi emocje już od wielu miesięcy. Tajemniczy romans, potem rozstanie, a teraz oświadczyny. Jak faktycznie wygląda relacja pary youtuberów?

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin – jak stali się popularni?

Marcin Dubiel to jeden z najpopularniejszych polskich influencerów, którego na Instagramie śledzi ponad dwa miliony osób. Zasłynął na platformie YouTube. Swoją karierę w tym medium rozpoczął od pomysłowych pranków, które zaczęły oglądać setki tysięcy internautów. Można go znać jednak nie tylko jako osobowość internetową. Jest także zawodnikiem federacji Fame MMA. Lexy Chaplin także jest youtuberką. Popularność jej kanału sprawiła, że zainteresował się nią Stuart Burton, którego w sieci znamy jako Stuu i zaprosił ją do udziału w Team X. Ogromną popularność, którą potwierdza ilość obserwatorów i obserwatorek przekraczająca milion, zdobyła także na Instagramie i TikToku. Lexy wykorzystuje ją także do rozwijania kariery na innych polach. Razem z Cleo wydała singiel „Polskie Mexico”. Do utworu powstał teledysk, który w ciągu godziny zdobył w serwisie YouTube ponad 260 tysięcy wyświetleń. Oboje przyciągają uwagę jednak nie tylko swoimi internetowymi zajęciami i karierą, którą robią offline. Obserwatorzy i obserwatorki śledzą także sprawy sercowe pary, która choć była przez jakiś czas razem, to zakończyła ten związek. Ostatnio temat znów powrócił.

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin – jak wyglądał ich związek i rozstanie?

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel byli parą od końca ubiegłego roku. Nie afiszowali się jednak ze swoim związkiem, a tajemnicza aura jaka powstała wokół tej dwójki rodziła domysły i spekulacje dotyczące ich sekretnej miłości. Wszystko nie trwało jednak długo. Już po kilku miesiącach do prasy zaczęły przedostawać się informacje wskazujące, że nie są już razem. Plotki przerwał sam Marcin, który postanowił wypowiedzieć się na temat swojej relacji z Lexy. Na Instagramie przyznał, że nie są już razem. Podsumował też, że ich związek nie mógł się udać, bo mieszało się w niego za dużo osób. Konkretnie wymienił jednak tylko jedną i to w dość nieoczywisty sposób. Korzystając z emotikona wyglądającego jak donat z dopiskiem „an” wskazał na Donatana, z którym współpracowała jego już wtedy była dziewczyna. Mimo bolesnej i trudnej sytuacji podziękował Lexy za czas, który ze sobą spędzili i podkreślił, że zawsze będzie dla niego jedną z najważniejszych osób.

Marcin Dubiel i Lexy Chaplin – czy znów są razem?

Jakiś czas temu fani i fanki znów mogli zobaczyć parę youtuberów razem. Niektórzy uważali, że Lexy Chaplin i Marcin Dubiel robią to na pokaz i dzięki temu chcą wzbudzić zainteresowanie i zadbać o lepsze zasięgi w mediach społecznościowych. Para nie pozostała obojętna na takie oskarżenia. Postanowili wyjaśnić wszystko w sposób, jaki wydaje się dla nich najlepszy tzn. za pośrednictwem wideo. W 20-minutowym filmiku opowiedzieli swoich obserwatorom i obserwatorkom o łączącej ich relacji. Ujawnili wiele informacji, które wcześniej nie były znane i ostatecznie ucięli plotki na ten temat. Czy zatem para faktycznie znów jest razem?

Marcin Dubiel opowiedział jak wyglądało jego życie uczuciowe po rozstaniu z Lexi. Youtuber chciał zacząć coś nowego i kilka miesięcy po zerwaniu wyleciał na wakacje do Meksyku z inną dziewczyną, z którą niedługo wcześniej zaczął się spotykać. Mimo odległości i towarzystwa nie przestał jednak myśleć o Lexi. Pamiętał nawet o jej urodzinach i kupił jej prezent. Jednocześnie zdał sobie sprawę, że dziewczyna, z którą zaczął budować nowy związek to nie jest osoba dla niego. Wciąż kochał Lexi i nie chciał udawać, że jest inaczej. Postanowił to naprawić.

„Jak w filmie, Marcin schodzi na jedno kolano i wyciąga pierścionek” – opowiadała Lexy.

Te oświadczyny jednak nie zakończyły happy endem. Lexy ich nie przyjęła. Mimo różnych zawiłości i zwrotów akcji w ich związku para postanowiła pozostać w przyjaźni.