Marcin Grajoszek wzbudza wśród widzów programu Hotel Paradise dość mieszane emocje. Choć niektórzy mają mu sporo do zarzucenia, on sam jednak konsekwentnie uważa, że jego znaki rozpoznawcze to przede wszystkim pozytywna energia i uśmiech.

Na zdjęciu widzicie mnie uśmiechniętego. Taki byłem przez cały pobyt w programie. Nie udawałem nikogo, cały czas byłem sobą. Uśmiech i pozytywne nastawienie były u mnie podstawą do budowania cudownych relacji z ludźmi, budowania przyjaźni, które mam nadzieję przetrwają długie długie lata - pisał na Instagramie, zapowiadając swój występ w trzeciej edycji randkowego show TVN 7.

Choć stara się do wszystkich podchodzić z pozytywnym nastawieniem, to nie ukrywa, że nie znosi ludzi niedojrzałych, infantylnych i zachowujących się w nienaturalny sposób. W związkach jest tzw. długodystansowcem, chociaż nie ukrywa, że lubi też poszaleć. Krótko przed udziałem w show rozstał się z narzeczoną. Był to jego jedyny, ale za to dziewięcioletni związek. Jego ideał to filigranowa blondynka o niebieskich oczach, lubiąca czytać książki. W związku szuka zrozumienia, szczerości, czułości i empatii.

Ile ma lat? Skąd pochodzi? Czym zajmuje się na co dzień? Jakie są jego największe życiowe pasje? Sprawdźcie już teraz, co wiemy na jego temat.

Marcin Grajoszek - wiek, pochodzenie

Marcin Grajoszek urodził się 26 września 1996 roku - w tym roku kończy więc 25 lat. Uczestnik trzeciego sezonu randkowego show telewizyjnej Siódemki pochodzi z Ozimka, czyli małego miasta w województwie opolskim.

Marcin Grajoszek - wykształcenie, praca

Marcin uczęszczał do Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr VI w Opolu. Z wykształcenia jest dietetykiem. Udało nam się ustalić, że tego fachu uczył się w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej. Swoje życie zawodowe do tej pory wiązał jednak z zupełnie inną dziedziną - modelingiem. W sesjach zdjęciowych i pokazach bierze udział od siedemnastego roku życia.

Marcin Grajoszek - zainteresowania, kariera

Nie jest tajemnicą, że Marcin uwielbia śpiewać, grać na gitarze oraz pisać teksty. Powoli przygotowuje się do opublikowania swoich pierwszych nagrań. Jego hobby to także gotowanie oraz sport. Z kolei świetną formę zawdzięcza miłości do sportu. Uprawia kalistenikę, biega, skacze na skakance, gra w koszykówkę i piłkę nożną.

Marcin Grajoszek - Instagram

Udział w programie sprawił, że Marcin Grajoszek niemal z dnia na dzień zyskał ogromną rzeszę fanów i tysiące nowych obserwatorów w mediach społecznościowych. Nowości z jego z jego życia prywatnego i zawodowego możecie śledzić na jego profilu na Instagramie, który znajdziecie pod nazwą @marcin_grajoszek.