Marcin Maciejczak – „The Voice Kids”, kariera

Marcin Maciejczak był uczestnikiem trzeciej edycji popularnego talent show „The Voice Kids”. Chłopak trafił do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Jego brawurowe wykonanie „I’ll Never Love Again” z filmu „Narodziny gwiazdy“ podczas przesłuchań w ciemno (wszystkie fotele trenerów się odwróciły) doprowadziło do prawdziwego szaleństwa na punkcie nastolatka, a rozpoznawalny styl sprawił, że Marcin wyrósł na czołowego reprezentanta pokolenia Z.

Marcin niemal od początku typowany był na zwycięzcę programu i zgodnie z przewidywaniami wygrał go. W finale wykonał między innymi utwór Conchity Wurst. 

Marcin Maciejczak ma na koncie album „Tamte dni“, jego debiutancki singiel „Jak gdyby nic“ uzyskał status Platynowej Płyty i ma ponad 11 milionów wyświetleń na YouTube. Artysta w szybkim tempie zdobywa uznanie branży muzycznej, co zaowocowało nagraniem duetów z Natalią Nykiel, czy Justyną Steczkowską oraz zaproszeniami na najważniejsze sceny w kraju. W sierpniu wystąpi m.in na Olsztyn Green Festivalu.

Marcin Maciejczak – styl

Artysta równie szybko, jak wkroczył na rynek muzyczny, zaczął się pojawiać w kampaniach reklamowych marek modowych. W ciągu ostatnich 2 lat jego styl ewoluował i ewoluuje, co możemy obserwować przy okazji jego sesji zdjęciowych, występów czy na Instagramie. Już w programie „The Voice Kids“ mogłyśmy i mogliśmy zauważyć, że Marcin nie boi się awangardy, ale dopiero przy okazji wydania debiutanckiej płyty „Tamte dni“ dał się poznać jako artysta świadomy współczesnych trendów. Mocne monochromatyczne garnitury noszone w formie jednoczęściowych kostiumów, oversizeowe marynarki łączone z kolorowymi golfami lub przezroczystymi topami i mocna biżuteria to to, za co styl Marcina pokochali fani mody. W ostatnich miesiącach Marcin zaczął także eksperymentować z fryzurami. Swoje charakterystyczne loki zaczął zaczesywać do tyłu, co wzbudza wiele komentarzy wśród internautów.

Zobacz jak zmieniał się Marcin Maciejczak w naszej galerii. 

Marcin Maciejczak – Instagram, TikTok

Marcin jest aktywny w mediach społecznościowych. Prowadzi popularne konta na Instagramie (@marcinmaciejczak), które obserwuje prawie 200 tysięcy osób, i na Tiktoku (@marcinmaciejczak), które przyciągnęło ponad 55 tysięcy osób. 

--
W Glamour.pl na co dzień informujemy was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym trudnym czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. TUTAJ dowiecie się, jak pomagać, sprawdzicie, gdzie trwają zbiórki i przeczytacie, co zrobić, żeby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach.

Zobacz także: