Oto Marek Misztal! Energetyczny młody chłopak, którego wszędzie jest pełno. Nie lubi siedzieć w miejscu, a jego szeroki uśmiech dostrzega z daleka każdy. Uważa, że wszyscy powinni być dumni z tego, kim są. Sprawdźcie, co jeszcze wiemy na temat tego charyzmatycznego uczestnika pierwszej edycji programu „Prince Charming Polska” w Player.pl i TTV.

Marek Misztal – ile ma lat i skąd pochodzi?

Marek Misztal urodził się 24 marca 1998 roku. Jest więc zodiakalnym Baranem i skończył w tym roku 23 lata, co czyni go jednym z najmłodszych uczestników pierwszego sezonu „Prince Charming Polska”. 

Marek pochodzi ze Stęszewa, niewielkiego miasta w województwie wielkopolskim. W późniejszych latach przeprowadził się do Poznania, a obecnie mieszka w stolicy Holandii, Amsterdamie.

Marek Misztal – mama, rodzeństwo

Marek wychowywał się w dużej rodzinie. Ma aż pięcioro rodzeństwa – trzy siostry i dwóch braci. Ze swoim rodzeństwem ma świetny kontakt i zawsze może na nie liczyć.

Mogłem liczyć na moją rodzinę, która jest super i mogę zadzwonić do nich obojętnie, o której godzinie, obojętnie z jakiego miejsca na świecie – wyznał.

Zdecydowanie bardziej skomplikowaną kwestią są relacje Marka z jego mamą. Nie jest bowiem tajemnicą, że kobieta odbywa obecnie karę pozbawienia wolności. Do więzienia trafiła sześć lat temu.

Tak naprawdę mamy cały czas kontakt i mama jest super osobą. Zawsze mnie wspiera. Wie, że jestem w programie i cieszy się tym. Trochę trudniejsza była nasza relacja szczególnie w okresie mojego dorastania - powiedział.

Marek Misztal – wykształcenie, kariera

Udało nam się ustalić, że Marek z „Prince Charming Polska” uczęszczał do V Liceum Ogólnokształcącego im. Klaudyny Potockiej w Poznaniu. Obecnie ma w planach nagrywać podcast, w którym będzie przeprowadzał wywiady z ludźmi na temat ich seksualności.

Zaczynam nagrywać podcasty z ludźmi z międzynarodowego środowiska, mieszkam w Amsterdamie, więc jest mi łatwiej. Ale mam nadzieję, że coś się ruszy w Polsce i ludzie nie będą się bali robić coming outu. Przejmuję się tym, co się dzieje w Polsce. Dołuje mnie to, mam ochotę coś rozwalić czasami. Mogę mieć nadzieję tylko, że będzie coraz lepiej - opowiedział.

Marek Misztal – Instagram

Jak przystało na uczestnika telewizyjnego reality show, Marek jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Jeśli chcecie być na bieżąco z jego poczynaniami w życiu prywatnym i zawodowym, to koniecznie zaobserwujcie jego profil na Instagramie (@marek.a.misztal). 

Zobacz także:

Najlepsze zdjęcia Marka znajdziecie w naszej galerii.

Myślicie, że na dłużej zagrzeje miejsce w polskim show-biznesie?