Kiedy Margaret zakomunikowała, że wybiera się w daleką podróż, nikt nie spodziewał się, że po to, by... wziąć ślub. A jednak! Piosenkarka i jej partner KaCeZet sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w Peru – podczas bardzo nietypowej ceremonii.

Margaret i KaCeZet już po ślubie! Jak wyglądała ceremonia?

„Nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas” – w grudniu 2019 roku Margaret poinformowała swoich fanów, narzekając na problemy zdrowotne. Dodając, że planuje wybrać się w długą, odległą podróż. Nikt nie spodziewał się wówczas, że jedną z największych atrakcji wyjazdu będzie... ślub artystki. Uroczystość zaślubin Margaret i KaCeZeta odbyła się w Peru, we wtorek, 28 stycznia 2020 roku. Para sakramentalne „tak” powiedziała sobie w obecność szamanów. Połączyć ją miały też magiczne pieśni i specjalne napary.
Do sieci przenikły właśnie zdjęcia z ceremonii, którymi podzieliła się Psychonauta Foundation, światowa organizacja, z siedzibą w Peru, która zajmuje się terapią psychodeliczną, poszerzaniem świadomości i uzdrawianiem. Psychonauta Foundation zdjęcia ze ślubu Margaret i KaCeZeta udostępniła na swoim FanPage'u na Facebooku.

Jak ubrana była Margaret na swoim ślubie w Peru?

To właśnie na ich podstawie możemy domyślać się, jak wyglądała ceremonia, a także jak w dniu ślubu wyglądała sama Margaret. A wyglądała pięknie, choć postawiła na bardzo skromną sukienkę – klasyczną slip dress w odcieniu kości słoniowej i praktycznie brak makijażu. Jedyną ozdobą była ogromna kokarda zawiązana na głowie, która zastępowała klasyczny welon. W dłoniach trzymała bukiet z liści egzotycznych roślin. KaCeZet miał na sobie „normalną” koszulę we wzory. I właśnie w takim, ascetycznym wydaniu, byli najszczęśliwsi. Obejrzyjcie zdjęcia i przekonajcie się sami.

Margaret i KaCeZet są parą od dwóch lat. Zaręczyli się jesienią 2019 roku.

Margaret skomentowała doniesienia o tym, że jest w ciąży.