Margaret jest jedną z najpopularniejszych artystek w Polsce. Piosenkarka zadebiutowała w 2012 roku, wypuszczając teledysk „Thank you very much”, który w wakacje kilka lat temu nuciła cała Polska! Dwa lata później Małgorzata Jamroży (prawdziwe imię Margaret) wydała swój debiutancki album „Add the Blonde”, którym wyrobiła sobie mocną pozycję na polskiej scenie muzycznej. W sumie ma na koncie jeszcze dwie płyty: „Monkey Business” i „Gaja Hornby”, którą wydała w zeszłym roku i dzięki której zdobyła nominację do Fryderyków w kategorii „Najlepszy album pop”. Margaret inspiruje nietuzinkowym stylem, czasami również szokuje kontrowersyjnymi stylizacjami – jej drugą wielką pasją jest moda (prowadziła nawet bloga modowego). Margaret obserwuje na Instagramie prawie 860 tysięcy użytkowników. Artystka dzieli się na swoim koncie głównie muzycznymi ciekawostkami, nagraniami ze studia, kulisami teledysków. Szczególnie ostatnio Jamroży bardzo chroni swoją prywatność.

Na początku stycznia tego roku Margaret zaskoczyła swoich fanów i wzięła ślub ze swoich chłopakiem, KaCeZetem. Para wyruszyła w daleką podróż do Peru, gdzie postanowiła się pobrać. Artyści powiedzieli sobie „tak” podczas bardzo nietypowej ceremonii, zorganizowanej przez Psychonauta Foundation, zajmującej się terapią psychodeliczną, poszerzaniem świadomości i uzdrawianiem. Fundacja podzieliła się również zdjęciami ze ślubu Margaret na oficjalnym profilu na Facebooku, na których artystka była ubrana w suknię ślubną typu slip dress w odcieniu kości słoniowej, natomiast jej partner miał niezobowiązującą koszulę. Świeżo upieczona para na zdjęciach wygląda na bardzo wzruszoną i szczęśliwą. 

Margaret ma nowego chłopaka! Zobaczcie ich wspólne zdjęcie >>>

Margaret jest w ciąży? Piosenkarka skomentowała doniesienia 

Margaret i KaCeZet chronią swoją prywatność i rzadko wypowiadają się na temat swojego związku w mediach. Artystka opublikowała wczoraj zdjęcie na Instagramie, które wywołało lawinę spekulacji na temat tego, że wkrótce zostanie mamą. Czy Margaret jest w ciąży? Na fotografii w sukience midi i kurtce jeansowej fani dopatrzyli się zaokrąglonego brzuszka ciążowego. Pod zdjęciem posypały się komentarze z zapytaniem, czy artystka faktycznie spodziewa się dziecka i wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Margaret przerwała milczenie i postanowiła zabrać głos w tej sprawie, ucinając wszystkie spekulacje. „Nie jestem w ciąży”, napisała pod jednym z komentarzy fanów. Zobaczcie w galerii zdjęcie Margaret, które wywołało tyle szumu.