Margot Robbie jest obecna w show-biznesie od dawna. Ma na swoim koncie kilka świetnych ról w wielokrotnie nagradzanych produkcjach, dzięki którym ugruntowała swoją pozycję w Hollywood. W związku z premierą filmu „Barbie” w reżyserii Grety Gerwig mówi się o niej jeszcze więcej. Fanki oraz fani interesują się nie tylko jej karierą, ale również życiem prywatnym. Przeglądają m.in. historię jej związków czy metamorfoz. Niektóre osoby niedawno zorientowały się, że popularna aktorka była kiedyś brunetką. I że wyglądała wtedy zupełnie inaczej.

Margot Robbie była kiedyś brunetką

Brunette era Margot Robbie nie trwała długo. W 2014 roku gwiazda na kilka miesięcy porzuciła złocisty blond na rzecz ciemnego – kawowego brązu. W takiej fryzurze pojawiła się na kilku najważniejszych wydarzeniach w branży, w tym m.in. na gali wręczenia Oscarów i na Met Gali. Mimo upływu blisko dziesięciu lat w sieci wciąż można znaleźć zdjęcia z tych imprez. 

fot. Getty Images / Frazer Harrison / Staff

Te fotografie potwierdzają, że trendy (zarówno modowe, jak i urodowe) powracają niczym boomerang. W tym sezonie odcienie brązu też są niezwykle hot. Szczególnie te ciepłe – czekoladowe i (lansowane dekadę temu przez Margot Robbie) kawowe. Co więcej, nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić jesienią czy zimą 2023. 

Margot Robbie i Emma Mackey wyglądają jak siostry

To nie wszystko. Już od kilku lat mówi się o podobieństwie między Margot Robbie i Emmą Mackey, która także wystąpiła w „Barbie”, a wcześniej zachwyciła w serialu „Sex Education”. Porównując archiwalne zdjęcia pierwszej z wymienionych aktorek z aktualnymi tej drugiej, nie sposób nie zwrócić na nie uwagi. Według wielu osób, aktorki wyglądają jak siostry. Zobaczcie:

fot. Getty Images / Karwai Tang / Contributor / Karwai Tang / Contributor

Więcej zdjęć Margot Robbie w ciemnych włosach znajdziecie w naszej galerii – na dole strony. 

Zobacz także: