Niedawno pisałyśmy o stylizacji Margot Robbie, która estetyką pasuje bardziej do „Oppeheimera” niż do „Barbie”. Wszyscy pomyśleli, że era Barbie u aktorki skończyła się. W końcu od premiery filmu minęło już kilka dobrych miesięcy. Jednak 33-latka znów zaskoczyła. Na jednym z eventów pojawiła się w looku kultowej lalki – Cherry Pie Picnic Barbie. Wyglądała identycznie!

Margot Robbie po raz kolejny udowadnia, że jest Barbie w prawdziwym życiu

Trend barbiecore nadal ma się świetnie, a najlepszym tego przykładem jest Margot. Gwiazda pojawiła się na Deadline Contenders Film: Los Angeles, gdzie promowała film „Barbie”. I znowu nie zawiodła. Przypominamy, że podczas pierwszej promocji produkcji, aktorka na każdą premierę zakładała inny look inspirowany plastikową lalką. Teraz było podobnie.

Stylizacja Robbie składała się z białej koszuli w kwiaty, którą związała oraz z szerokich spodni z ciemnego dżinsu od Bottegi Venety. 33-latka postawiła na czerwone dodatki - klapki na obcasie z odkrytymi palcami od Manolo Blahnika, pasek i torebka do ręki. Włosy zostawiła rozpuszczone i lekko pokręcone i postawiła na delikatny makijaż. Trzeba przyznać, że wyglądała przepięknie.

Poniżej przedstawiamy zdjęcie lalki, której stylem inspirowała się Margot. Podobne?  

fot. Mattel

Margot Robbie w stylizacjach inspirowanych Barbie

Latem Margot i Ryan Gosling promowali film „Barbie”, na który czekał cały świat. Na czerwonych dywanach aktorka pojawiała się w stylizacjach inspirowanych plastikową lalką. Większość z nich wyglądała niemal identycznie, jak ubrania zabawek. Teraz znowu zachwyciła outfitem Barbie.

O odniesieniach do Barbie w stylizacjach Margot pisałyśmy w artykule poniżej.

Zobacz także: