Margot Robbie nie raz udowodniła, że jest Barbie w prawdziwym życiu. Podczas promocji filmu o plastikowej lalce, aktorka serwowała nam naprawdę zniewalające stylizacje, które idealnie wpisywały się w klimat produkcji. Jednak szał na Barbie już trochę zmalał. Udowadnia to sama Margot, która pojawiła się na czerwonym dywanie w kreacji, której jej bohaterka raczej by nie założyła. Postacie z „Oppenheimera” za to, jak najbardziej. Zobaczcie, jak wyglądała aktorka.

Margot Robbie w stylizacji „na Oppenheimera”. Barbie to już przeszłość?

Dwa dni temu odbyła się premiera filmu „Saltburn”, na której wśród zaproszonych gości pojawiła się Margot Robbie. Jej kreacja wzbudziła niemałe zainteresowanie. Przede wszystkim przez ostatnie miesiące 33-latka pokazywała się jedynie w stylizacjach w cukierkowym, świecącym, różowym klimacie. Miało to oczywiście związek z promocją filmu „Barbie”, w którym wcielała się w tytułową bohaterkę. Teraz jednak ani trochę nie przypominała lalki.

fot. Variety / Getty Images

Gwiazda postawiła na kreację od Schiaparelli, pochodzącą z kolekcji na jesień-zimę 2023/2024. Składa się ona z dwóch elementów – seksownej góry w postaci prześwitującego gorsetu i mogłoby się wydawać, niepasującego sztruksowego dołu. Ten look zdecydowanie robi wrażenie. Jest niezwykle oryginalny i zaskakujący. Nam jednak bardzo się podoba. Uważamy, że Margot wyglądała świetnie.

33-latka postawiła na delikatny makijaż utrzymany w brązach, paznokcie w mysim kolorze i złoty naszyjnik. Włosy zostawiła rozpuszczone i lekko pofalowane. Czy wy też sądzicie, że ten outfit spodobałby się bardziej bohaterom i bohaterkom „Oppenheimera” niż „Barbie”?