W miniony weekend w Los Angeles w Fairmont Century Plaza odbyła się gala Governors Awards 2022. Przybyły na nią gwiazdy, które mają szansę na nominacje do Oscarów. Na rozdaniu nagród pojawiła się także Margot Robbie, która zagrała ostatnio w filmie „Babylon”. Produkcja trafi do kin w przyszłym miesiącu i jest duże prawdopodobieństwo, że dostanie kilka oscarowych nominacji. Na ściance aktorce wyjątkowo towarzyszył mąż, Tom Ackerley. Aparaty fotoreporterów skupiły się właśnie na nich, ponieważ para raczej nie pokazuje się razem publicznie. Teraz jednak zakochani zrobili wyjątek i wspólnie zapozowali do zdjęć. Poznajcie bliżej wybranka Margot i  sprawdźcie, czego udało nam się dowiedzieć na jego temat.

Tom Ackerley – kim jest?

Tom Ackerley urodził się w 1990 roku w Wielkiej Brytanii. Zawodo, tak jak Margot, należy do filmowego świata. Jednak on jest po tej drugiej stronie kamery. Ackerley związany jest z Hollywood. Pracuje jako asystent reżysera i producent. W 2018 roku został wyróżniony na liście „Variety": 10 producentów, których trzeba znać. Ze swoją żoną zna się już od długiego czasu. Para w 2014 roku założyła nawet razem firmę produkcyjną LuckyChap Entertainment.

Mimo że Tom pracuje po drugiej stronie kamery, to wystąpił w filmach o Harrym Potterze! Jego żona wyznała w „The Graham Norton Show”, że jako dziecko był jednym ze statystów w produkcji.

Tom Ackerley i Margot Robbie – historia związku

Skoro zarówno on, jak i ona związani są z branżą filmową, to nietrudno domyślić się, że ich poznanie nastąpiło na planie! Tom i Margot pracowali wspólnie nad filmem „Suite Française”. Poznali się w 2014 roku. Na początku trwali w związku na odległość. Aktorka dużo czasu spędzała na planach filmowych, a Ackerley mieszkał w Londynie. Najważniejszą rzeczą, której dowiedziałam się od innych par w tej branży jest to, że najdłużej możecie nie widzieć się przez trzy tygodnie – powiedziała Margot. Bycie w związku na odległość potrafi być bardzo trudne, jeśli nie widzisz światełka w tunelu. Może namieszać ci w głowie. Zasada trzech tygodni jest kluczowa – dodała.

Para po raz pierwszy została sfotografowana razem na meczu Rangersów w lutym 2015 roku. Pierwszy raz na czerwonym dywanie wystąpiła wspólnie dopiero jesienią 2017 roku. Margot i Tom pobrali się w grudniu 2016 roku w Australii. Oczywiście ceremonia zaślubin była bardzo prywatna. Małżonkowie nie ogłosili światu ani swoich zaręczyn, ani tego, że wzięli ślub.

Tom Ackerley i Margot Robbie – prywatność

Para trzyma swój związek w prywatności. Nieczęsto zobaczyć ich można wspólnie na ściankach i eventach. Rzadko również mówią o swoim małżeństwie w wywiadach. Zarówno aktorka, jak i producent skupiają się na tym, aby mieć swoją prywatność, o którą bardzo dbają.

Trzeba jednak przyznać, że razem wyglądają przepięknie! I jest między nimi niezaprzeczalna chemia!

Zobacz także: