Od pewnego czasu rodzime media informują o kryzysie w małżeństwie Marii Dębskiej i Marcina Bosaka. A to m.in dlatego, że niewiele ponad rok po ślubie aktorka usunęła wszystkie zdjęcia z partnerem ze swojego profilu na Instagramie. Co więcej, kilka tygodni temu w sieci pojawiły się jej zdjęcia z premiery filmu „Bo we mnie jest seks”, podczas której towarzyszył jej Stanisław Trzciński, co - oczywiście - podgrzało plotki. Odtwórczyni roli Kaliny Jędrusik nie pozostała obojętna na spekulacje tabloidów. Zasugerowała, że między nią i dziennikarzem muzycznym nie ma nic więcej. Fanki oraz fani zwrócili jednak uwagę na to, że nie odniosła się kwestii związanych z rzekomymi problemami w związku. To nie wszystko. Ostatnio tygodnik „Na żywo” podał, że Maria Dębska chce kościelnego unieważnienia małżeństwa z Marcinem Bosakiem. Czy rzeczywiście tak jest? 

Maria Dębska i Marcin Bosak rozwodzą się? 

Maria Dębska i Marcin Bosak rozwodzą się? „Na żywo” kontynuuje temat (domniemanego) kryzysu w ich małżeństwie. Jak podało czasopismo, gwiazda filmu o Karinie Jędrusik wyprowadziła się od Marcina Bosaka, a teraz próbuje jak najszybciej zakończyć związek z nim. Według informatora, aktorka będzie się starać o kościelne unieważnienie małżeństwa. Podobno to dla niej bardzo trudny i bolesny czas. Źródło „Na żywo” zapewnia jednak, że Maria Dębska może liczyć na wsparcie bliskich. 

Tabloidy informują o rozwodzie Marii Dębskiej z Marcinem Bosakiem. Warto jednak pamiętać, że główni zainteresowani całą sprawą nie skomentowali jeszcze tych doniesień. Czy to się zmieni? Być może. W tej sytuacji możemy jedynie czekać na oficjalne oświadczenie ze strony gwiazdorskiej pary. 

Maria Dębska i Marcin Bosak - historia związku 

Maria Dębska i Marcin Bosak zaczęli się spotykać w 2018 roku. Szybko zyskali miano jednej z najpiękniejszych par w rodzimym show-biznesie. W ubiegłym roku zdecydowali się na ślub. Maria Dębska i Marcin Bosak wypowiedzieli słowa przysięgi małżeńskiej w kościele na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Podczas ceremonii towarzyszyło im wiele gwiazd, na czele z Basią Kurdej-Szatan, Arturem Żmijewskim oraz Mirosławem Zbrojewiczem. Panna młoda miała na sobie tego dnia piękną suknię od Macieja Zienia, z kolei pan młody postawił na klasyczny garnitur w kolorze czarnym. O ślubie dowiedziałyśmy się i dowiedzieliśmy się dzięki zdjęciom paparazzi, które trafiły do mediów kilka dni później. Maria Dębska i Marcin Bosak niechętnie mówią bowiem o życiu prywatnym. W związku z tym nie powinien dziwić fakt, że (przynajmniej na razie) nie komentują medialnych doniesień na temat kryzysu, z którym rzekomo muszą się teraz zmagać.