Maria Dębska to obecnie jedno z najgorętszych nazwisk w polskiej branży filmowej. Za sprawą roli aktorki i piosenkarki Kaliny Jędrusik w biograficznym filmie „Bo we mnie jest seks” w reżyserii Katarzyny Klimkiewicz ta młoda aktorka jest teraz na ustach wszystkich. Choć miała już na swoim koncie sporo ról dostrzeżonych i docenionych przez krytyków (m.in. „Zabawa zabawa”, „Ślepnąc od świateł”, „Cicha noc”, „Czarny Mercedes”, „Moje córki krowy”) to właśnie dopiero wspomniana kreacja przyniosła jej największe laury. Na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni w jej ręce trafiła nawet upragniona statuetka Złotych Lwów za najlepszą pierwszoplanową rolę kobiecą. Czas najwyższy poznać ja nieco lepiej.

Maria Dębska – wiek, rodzice

Maria Dębska urodziła się 22 maja 1991 roku w Warszawie. Jest córką znanej polskiej reżyserki i scenarzystki filmowej, Kingi Dębskiej („Moje córki krowy”, „Zabawa zabawa”, „Hel”, „Aktorka”). Ojciec aktorki nie jest osobą publiczną. Wiadomo jedynie, że rodzice aktorki rozwiedli się, gdy była ona jeszcze dzieckiem.

Dla mnie patchwork był rzeczą znaną, bo odkąd pamiętam, tata miał już drugą żonę, mama wyszła za mąż, gdy miałam 16 lat. Miałam szczęśliwych i żyjących w zgodzie ze sobą rodziców - wyznała w wywiadzie udzielonym dla magazynu „Pani”.

Maria Dębska – mąż 

Maria Dębska jest żoną popularnego aktora Marcina Bosaka. Pierwsze doniesienia o ich romansie pojawiły się w serwisach plotkarskich w pierwszej połowie 2017 roku. Nie jest tajemnicą, że aktorska para poznała się na próbach do spektaklu „Ripley pod ziemią” w warszawskim Teatrze Studio, w którym zresztą grali małżeństwo. Plotki o ich romansie szybko się potwierdziły, ale jako para po raz pierwszy zaprezentowali się publicznie dopiero w kolejnym roku. Później wszystko potoczyło się już w ekspresowym tempie. Ślub Dębskiej i starszego od niej o 12 lat kolegi z branży miał miejsce 15 sierpnia 2020 roku w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.

Maria Dębska komentuje plotki o romansie

Zaledwie rok po hucznej ceremonii zaślubin aktorskiej pary w mediach pojawiły się pogłoski o poważnych problemach w ich związku. 30-latka miała rzekomo zmienić adres oraz skasować wszystkie wspólne zdjęcie z mężem ze swoich mediów społecznościowych. Plotki o kryzysie w małżeństwie Dębskiej i Bosaka dodatkowo podsyciły wykonane przez paparazzi zdjęcia aktorki u boku innego mężczyzny. Co ciekawe, okazał się nim dziennikarz, promotor koncertów oraz organizator wielu wydarzeń artystycznych, Stanisław Trzciński.

Jakby tego było mało, serwisy plotkarskie wspomniały o tym, że aktorka zakończyła wieczór po uroczystej premierze filmu „Bo we mnie jest seks” w towarzystwie Wojciecha Gąssowskiego.

Choć Maria Dębska zazwyczaj nie komentuje plotek na swój temat, tym razem jednak postanowiła zabrać głos. Aktorka wyraźnie wyśmiała publikacje insynuujące, że łączy ją coś więcej z wymienionymi wcześniej artystami.

Zalecam ostrożność wszystkim, którzy chcieliby mnie uściskać, powygłupiać się i pośmiać w moim towarzystwie, lub, o zgrozo, powiedzieć coś na ucho, gdyż można bardzo łatwo zostać obwołanym moim adoratorem. Myślałam, że niektóre media plotkarskie nie są w stanie mnie niczym zaskoczyć, a jednak. Zwykle nie komentuję, ale tu naprawdę usiadłam z popcornem śledząc wydarzenia dotyczące mnie samej. Uspokajam, umiem wychodzić z roli. Peace! - napisała.

Maria Dębska – Instagram

Jak przystało na wschodzącą gwiazdę kina, Maria Dębska jest aktywna w social mediach. Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami w jej życiu prywatnym i zawodowym, to koniecznie zaobserwujcie jej oficjalny profil na Instagramie (@marysiadebska), który obserwuje na ten moment już niemal 60 tysięcy użytkowników serwisu.

Zobacz także: